3D tapety na stenu: Vdýchnite fádnej detskej izbe život!

podľa spravca
0 komentár

Chcete, aby izba získala „cveng“? Existuje jednoduché riešenie – realistické tapety, ktorými oživíte každý priestor. Najmä detské izby získajú doslova nový rozmer!

Vyčarujte vašim ratolestiam úsmev na tvári a premeňte ich izbičku na rozprávkové kráľovstvo. Napokon, všetky deti sa aspoň na chvíľu túžia stať súčasťou krajiny fantázie, tak prečo im to nedopriať v podobe pôsobivej 3D tapety?

Moderné detské tapety oživia každú izbu

Premeňte nudné biele steny v atraktívny dizajnový doplnok a získajte atmosféru ozajstného detského kráľovstva, kde sa bude každý drobec cítiť dobre. Trendy dizajnové 3D tapety Walltastic vnesú do detskej izbičky obľúbené rozprávkové motívy – pretekárske autá, dinosaurov, komiksových hrdinov i džungľu plnú roztomilých zvieratiek. Do pestrofarebných tapiet Walltastic sa ľahko zamilujete, získajú si vás originálnym štýlom a súčasne príjemne prekvapia svojou cenou.

Ukážte svoj vkus prostredníctvom stien

Aj tapety v detskej izbe môžu byť odrazom vášho vkusu, dokážu prinášať pozitívnu atmosféru prostredníctvom stien. Kúsky, ktoré nájdete v našom výbere obohatia váš domov a očaria vašich mladších hostí. Medzi najpopulárnejšie typy rozprávkových tapiet patria práve realistické tapety detskými motívmi, ktoré vás jediným pohľadom prenesú do bezstarostného sveta fantázie. Vďaka tapetám môžete mať doma Spidermana, požiarnika Sama, Mickey Mouse – a, princezné z rozprávok Walta Disneyho a mnohých iných detských obľúbencov.

Tapety zvládne nalepiť každý!

Obavy zo samotnej aplikácie môžu ísť bokom, moderné detské 3D tapety na stenu sa aplikujú naozaj ľahko, ani následné odstránenie nie je problém! Zabudnite na profesionálnych tapetárov, izbu si ľahko vyzdobíte aj vy sami. Pozrite si na našej stránke náš podrobný návod v článku: Ako nalepiť tapety na stenu? Výsledok bude vďaka vašej šikovnosti určite stáť za to. Páčia sa vám pôsobivé vzory tapiet, no nemáte žiadnu vhodnú stenu na ich umiestnenie? Nevadí! Tapety môžete aplikovať na akékoľvek pevné hladké povrchy.

 

Tiež sa ti môže páčiť