Prehozy na posteľ a bavlnené obliečky

podľa spravca
0 komentár

Prehozy na posteľ patria medzi veľmi obľúbené domáce doplnky. Koniec koncov, sú nielen dekoratívne, ale aj veľmi praktické. Počas chladnejších dní vás prehozy zahrejú a pozývajú maznať a relaxovať na gauči alebo v posteli.

Prehozy ako dekorácie

Prehoz na posteľ plní niekoľko funkcií naraz. V spálni chráni posteľnú bielizeň a zabezpečuje pekný vzhľad miestnosti. V harmónii s nábytkom, alebo doplnkami, ako sú záclony, prikrývky tiež zdokonaľuje vzhľad.

Prehoz na posteľ dopĺňa prikrývku. Na gauči vám prehoz poskytne teplo a je veľmi útulný. Okrem toho vytvára krásne vizuálne akcenty harmonickým doplnením celkového vzhľadu, alebo pridaním farebných tónov

Prehoz môže dať pohovke úplne nový vzhľad, alebo nie tak ako čalúnený čalúnený nábytok.

Prehozy na posteľ sú k dispozícii vo všetkých farbách a vzoroch, ako aj v rôznych materiáloch. V porovnaní s bežnými návliečkami sú prehozy väčšie a pokrývajú väčšie plochy.

Bavlnené posteľné návliečky

Čisté bavlnené posteľné návliečky sú tiež obzvlášť populárne a používané. Prírodný materiál robí bavlnené návliečky pohodlným a príjemným na pokožke a môžu byť použité v každom ročnom období. Bavlnené deky teplé v zime, zatiaľ čo ľahké bavlnené prikrývky vás pozývajú k tomu, aby ste sa v letných mesiacoch vyspali bez prehriatia.

Ďalšou výhodou bavlny je, že je pomerne robustná, ľahko sa spracováva a môže sa farbiť v širokej škále farieb.

Hrubý povrch bavlnených vlákien robí návliečky citlivejšími na nečistoty a prach. Vo väčšine prípadov je možné bavlny ľahko prať v práčke.

Prehozy a bavlnené návliečky  v rôznych prevedeniach a štýloch, ako aj mnoho ďalších dekorácii si vyberiete v obchode dekorstudio.sk

Tiež sa ti môže páčiť