Super tipy ako oživiť fádny interiér

podľa spravca
0 komentár

Sú vám steny, dvere, nábytok a doplnky vo vašej domácnosti dôverne známe? Možno by to chcelo drobné oživenie; pretože aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo. Zveľaďte si svoje bývanie pomocou našich tipov a rád. Začnite s novou chuťou do bývania!

Závesy

Okná tvoria jednu z vizuálnych dominánt každej domácnosti. Ak ich chcete zvýrazniť a zároveň podporiť charakter celej miestnosti, využite k tomu moderné závesy. Pamätajte, že svetlé farby závesov priestor rozjasňujú, zatiaľ čo tmavšie odtiene vytvárajú presne opačný efekt; hodia sa preto skôr do rozjasnených a slnečných izieb. Tak či onak, príjemný, ľahký a vzdušne pôsobiaci záves v pastelových farbách sa radí k univerzálnym trendom moderného bývania.

Tapety

Steny ponúkajú mnoho priestoru na vyšantenie sa; pri zariaďovaní domácnosti ho treba jednoznačne využiť. Na trhu je možné dostať zaujímavé tapety na stenu s 3D efektom, ktoré sa hodí nainštalovať napríklad na jednu zo stien v obývačke; typicky to býva stena za sedacou súpravou. Takáto realizácia pasuje najmä moderne zariadeným interiérom, kde dominuje akási strohosť a minimalistické riešenia a štýlová tapeta tu vytvára perfektný a žiadaný kontrast.

Vankúše

Ono sa to nezdá, ale svoje môžete v tomto prípade docieliť aj obyčajným vankúšom. Hoci, pojem „obyčajný“ nie je v tomto prípade celkom na mieste. Ak chcete dodať tej-ktorej izbe trochu sviežosti a ako prostriedok k dosiahnutiu tohto cieľa zvolíte vankúš, nemuselo by ísť o „šedú myšku“. Čo poviete, hodil by sa na vašu pohovku, posteľ či kreslo károvaný vankúšik hýriacimi všemožnými farbami. Skúste o tom porozmýšľať a zapojte svoje predstavivosť. Niekedy stačí akurát popustiť uzdu fantázie a odvahy a zázrak sa dostaví na počkanie.

Tiež sa ti môže páčiť