Biele kuchyne sú evergreen

podľa spravca
0 komentár
Biele kuchyne sú evergreen

Vyberáte novú kuchyňu a nemôžete sa rozhodnúť, akú vybrať? Vynikajúcou voľbou sú biele kuchyne.

Možná vás láka kuchyňa čierna, s dekorom a farbou dreva, v niektorej trendy farbe, či dokonca vo farbe aktuálneho roku. Lenže ak chcete mať kuchyňu nadčasovú, čo najviac bezúdržbovú a jednoducho farebne kombinovateľnú s ostatným kuchynským vybavením a s ďalším nábytkom, zostáva stále najlepšou voľbou biela. Biele kuchyne sú evergreen a vôbec sa nemusíte báť, že by boli nudné. Práve naopak.

Poznajte všetky výhody bielej kuchyne

Biela farba vnáša do kuchyne svetlo a opticky ho nezmenšuje. Perfektne sa kombinuje s inými farbami. Biele kuchyne bývajú aj veľmi príjemné na údržbu. Nebývajú na nich vidieť otlačky od prstov, naopak, rýchlo si všimneme skutočné nečistoty a umyjeme ich.

Biela je krásna elegantná farba, ktorá sa hodí k rôznym štýlom zariadenia. Či už plánujete hypermodernú kuchyňu, alebo vás láka rustikálny, či dokonca štýl á la Provence, s bielou kuchyňou neurobíte chybu.

Kuchynská linka v bielej farbe vás nesklame ani v kombináciou so základnými stavebnými prvkami v domácnosti. Perfektne si sadne s bielymi, ale aj s drevenými oknami. Hodí sa k obľúbeným bielym interiérovým dverám a ladí dokonalo s každým typom a dekorom podlahy.

Skúste tiež biele kuchyne s drevom. Je to ideálny kompromis pre tých, ktorí sa nemôžu rozhodnúť medzi eleganciou bielej a prírodnými materiálmi.

Biela obytná zóna je hit

Dnešné byty už málokedy oddeľujú kuchyňu od ostatného obytného priestoru. Biela kuchyňa je potom výborne kombinovateľná s ďalším nábytkom v obytnej zóne. Môžete zostať u bieleho, alebo experimentovať s kombináciami. Biela kuchyňa však vždy bude dobrým základom zladeného interiéru. Pokiaľ túžite po dokonalosti, nechajte si vyrobiť interiér na mieru. Výborným partnerom vám bude slovenská spoločnosť WSD, špecialista na návrhy interiérov i výrobu nábytku.

Tiež sa ti môže páčiť