Drevené dvere – lacné a kvalitné!

podľa spravca
0 komentár

Ak milujete prírodné materiály, drevené dvere vás nadchnú už od prvého momentu. Ide o akúsi nestarnúcu klasiku, ktorú nájdete nielen na chalupách, ale taktiež v moderných bytoch, resp. domoch. Väčšina ľudí si však myslí, že dvere vyrobené z dreva sú drahé, a preto nad touto možnosťou ani len neuvažujú. Možno sa budete čudovať, no tieto dvere nie sú vôbec také drahé, ako si možno myslíte!

Vysoká životnosť, prvotriedna odolnosť a nádherný vzhľad!

Ak aj vy viete, že drevené dvere sú absolútnou dokonalosťou, no kvôli vyššej investície si ich nemôžete dovoliť, možno vás vyvedieme z omylu. Čo sa týka prvotnej kúpy, pochopiteľne, že nejde o lacnú záležitosť, no počiatočný vklad sa vám behom niekoľkých rokov vráti! Dvere vyrobené z dreva sú mimoriadne kvalitné, odolné voči vonkajším vplyvom, pričom sa môžu pochváliť výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Ich vysoká životnosť patrí medzi najvyššie plus, ktoré drevo ponúka. Celodrevené dvere vydržia proste naveky! Pokiaľ máte doma drevený nábytok či drevenú podlahu, iste veľmi dobre viete, že ich životnosť je veľmi vysoká. V prípade drevených dverí nie je tomu inak – ich povrch sa dá v priebehu rokov obnovovať. Ak sa objavia nejaké škrabance či poškodenia, drevo stačí obrúsiť a znovu ošetriť. Ak však patríte medzi tých opatrnejších, je vysoká pravdepodobnosť, že sa takýmto úkonom vyhnete. Netreba zabúdať, že drevo rastie do krásy a investovať do takéhoto luxusného „kúsku“ sa v dnešnej dobe naozaj oplatí.

Ak máte deti …

Ak máte ratolesti, určite oceníte dvere s dreveného masívu aj z iného dôvodu. Výhodou týchto dvier je výborné tlmenie hluku, čo sa môže hodiť v prípade, že dieťa uspávate. Vynikajúce vlastnosti, ktoré drevo poskytuje, vám neposkytne žiadny iný materiál. Tak čo poviete, aj vy investujete do drevených dverí, ktoré si ihneď zamilujete?

Autorské právo: safakoguz / 123RF Reklamní fotografie

Tiež sa ti môže páčiť