Jar sa blíži ! To je správny čas na hĺbkové tepovanie matracu.

podľa spravca
0 komentár
hĺbkové tepovanie matracu

Čas oddychu v posteli, vysedávania na sedačkách či užívanie si takzvanej papučovej kultúry už onedlho ukončí jar. Jar ľudí vytiahne von do prírody a naše postele, koberce či sedacie súpravy už nebudú také využívané ako počas zimných mesiacov.

To je práve ten správny na tepovanie. Nie len také povrchové, ale hĺbkové tepovanie matracu, ktoré čalúnenie dokonale zbaví nečistôt a roztočov. Práve roztočov sme poctivo kŕmili kúskami kože, ktorej sa naše telo zbavuje počas spánku, ale i oddychu.

A prečo sa tým potvorkám darí mimoriadne dobre v zime? Menej vetráme, viac kúrime, máme vyššiu vlhkosť v byte, dome i posteli ako takej. To je priam blahodárne prostredie pre roztočov, ktorí našu posteľ majú za švédske stoly.

V priemere sa odhaduje, že ľudia denne strácajú až 50 miliónov buniek kože. Za rok to môže byť až 18 kg! Zdá sa vám to veľa?

Práve tepovaním dokážeme odstrániť roztoče, ich výlučky, prach a čiastočky kože z hĺbky matracov.

Pravidelným profesionálnym tepovaním matracov či iného čalúnenia si zabezpečíme pokojný spánok, potlačíme pripadné alergie a osviežime prostredie, v ktorom žijeme.

Pýtate sa, ako to prebieha? Veď matrac mám len jeden a večer musím niekde spať. Aj na to naša spoločnosť samozrejme myslela. Matrace, ktoré sa denne používajú tepujeme v ranných hodinách, aby do večera mali dostatok času vyschnúť. Technika, ktorú používame zanechá matrac či sedaciu súpravu iba minimálne vlhkú.

Po čistení vás radi oboznámime o spôsobe ďalšieho ošetrovania matracov tak, aby ste ich udržali príjemne čisté čo najdlhšie. Skúsenosti, ktoré sme za 10 rokov fungovania našej spoločnosti získali radi odovzdáme naším zákazníkom.

Tepovanie však odporúčame opakovať pravidelne aspoň raz za rok. Sedacie súpravy či koberce zas podľa miery znečistenia. Len s profesionálnym prístrojom a adekvátnymi čistiacimi produktami a postupmi dosiahnete ten správny výsledok.

Bežné domáce čistenie skôr nečistoty vtláča do hlbších zón matraca. Matrac tak zostava čistý len povrchovo.

Tiež sa ti môže páčiť