Jégeho alej – oáza pokoja uprostred rušného mesta

podľa spravca
0 komentár
Jégeho alej – oáza pokoja uprostred rušného mesta

Nájsť tiché a pokojné bývanie uprostred rušného mesta sa môže zdať náročné. Ak hľadáte takéto bývanie v Bratislave môže ísť o takmer nesplniteľnú úlohu. Pokiaľ ale viete kde hľadať môže nájsť napríklad 2 izbový byt na predaj v Jégeho aleji.

Jégeho alej

Uprostred pomerne rušnej bratislavskej mestskej štvrti Ružinov nájdete tiché a pokojné miesto plné zelene – Jégeho alej. Projekt Jégeho alej tvorí niekoľko objektov, ktoré dokopy vytvárajú príjemné prostredie nie len pre rodiny s deťmi ale aj ľudí, ktorí si po vyčerpávajúcom pracovnom dni chcú oddýchnuť.  Vnútro bloku tvorí zelená záhrada s oddychovými zónami.

Parkovanie je problematické v celej Bratislave, netýka sa to ale Jégeho aleje. Auto môžete zaparkovať v garážach, ktoré sa nachádzajú hneď pod domom.

Sociálna a komerčná vybavenosť

Všetko čo k plnohodnotnému bývaniu v tejto časti Bratislavy potrebujete máte v blízkosti. Čerstvé pečivo vám bude rozvoniavať hneď od rána, keďže priamo v areály sa nachádza pekáreň. V neďalekej tržnici (na Miletičovej) alebo v OC Centrum kúpite všetko čo potrebujete. Samozrejmosťou sú kaviarničky a reštaurácie, ktoré máte na pár krokov z domu. Ak budete potrebovať ísť do centra bude vás to stáť len 10 minút vášho času.

Široká škála služieb, výborná občianska vybavenosť a perfektná dopravná dostupnosť sú pre lokalitu Jégeho alej samozrejmosťou. V blízkosti nájdete

  • jasličky, materská škôlka, detské ihriská
  • zdravotné stredisko, lekáreň
  • pošta
  • MHD

Jégeho alej – oáza pokoja uprostred rušného mestaŠportové a voľnočasové aktivity

V blízkosti Jégeho aleji sa nachádzajú aj známe športové centrá. Futbalový alebo zimný štadión, basketbalová hala či tenisové centrum, fitnesscentrá, wellness centrá, krytá plaváreň Pasienky alebo letné kúpalisko Tehelné pole. … akýkoľvek šport robíte prídete si tu na svoje.

Dávate prednosť bicyklovaniu?  Z Ružinova sa môžete bezpečne vybrať spoznávať Bratislavu aj na bicykli. Napojenie na cyklotrasy, ktoré sa prepletajú celým mestom vám umožnia spoznávať Bratislavu aj týmto spôsobom.

Ak ešte stále hľadáte na internete „byty na predaj Bratislava“ obzrite sa aj po nových, moderných a komfortných bytoch v Jégeho aleji. Lepšiu lokalitu a lepšie bývanie už nenájdete.

Tiež sa ti môže páčiť