Magnetické zámky ako tiché dverové zámky s dlhoročnou výdržou

podľa spravca
0 komentár
Magnetické zámky ako tiché dverové zámky s dlhoročnou výdržou

Ak sledujete najnovšie dizajnové trendy a zariaďovanie interiéru je vašou záľubou, pri ktorej kladiete dôraz na najmenšie detaily, máme pre vás tip na skvelú vychytávku. Vylepšite svoje dvere špeciálnym magnetickým zámkom! Magnetický zámok je dôležitou súčasťou dverí, ktorá pozdvihne ich funkčnosť o niekoľko úrovní vyššie. V čom spočíva jeho výnimočnosť?

NIČ NEBÚCHA

Počujete to? Ách, to ticho! Dvere s magnetickým zámkom môžete zatvoriť úplne bez použitia kľučky. Stačí, ak jemnučko privriete krídlo dverí a magnetický zámok ich dovrie úplne sám. Samotné zatváranie je omnoho tichšie ako pri bežnom zámku, nakoľko jazýček zámku vôbec nenaráža do zárubne.

DIZAJN A BEZPEČNOSŤ

Tým, že z magnetického zámku pri otvorených dverách nevyčnieva strelka, hrana dverí so zámkom je krásne hladká, čo pôsobí z hľadiska dizajnu krásne čisto a efektne.  Zároveň je úplne eliminované akékoľvek oškrenie či šuchnutie sa o zámok, pretože ak nič z dverí netrčí, nie je sa o čo zraniť.Magnetické zámky ako tiché dverové zámky s dlhoročnou výdržou

NA KAŽDÉ DVERE

Nie každá špecia je vhodná pre každého – to však neplatí o magnetickom zámku. Magnetický zámok môžete použiť na bežné dvere so zárubňami, ale aj na tzv. bezfalcové dvere bez zárubní, ktoré sú najnovším trendom. Na trhu už je viacero farebných možností a kúpiť sa dá magnetický zámok v čiernej, zlatej, či klasickej striebornej farbe.

Magnetické zámky hľadajte ideálne v predajni s kovaním na dvere, aby ste ich rovno mohli farebne zladiť s tou správnou dvernou kľučkou.

 

Viac informácii o produktoch na www.mp-kovania.sk

 

Tiež sa ti môže páčiť