Moderné bývanie, ktoré si zamilujete!

podľa spravca
0 komentár

Aj vás zaujíma, aké sú trendy v oblasti bývania na rok 2016? Ktoré materiály sú „in“? Ak si ešte len zariaďujete bývanie, vedzte, že vďaka nasledujúcim typom bude aj vaša domácnosť moderná, komfortná a útulná zároveň!

Priblížte sa k prírode

Tak ako každý rok, tak aj tento rok sú veľmi obľúbené farby. Nebojte sa výraznejších farieb a pokojne skúste zaexperimentovať. Nápadná červená sedačka, žlté steny či kráľovská modrá na nábytku? Jednoznačne áno! Ak máte predsa len radšej jednoduchšie zemité odtiene, skúste skombinovať hnedú, béžovú či bielu s výraznejšími doplnkami, ktoré dodajú danej miestnosti úplne iný dojem. Drevená podlaha z módy snáď nikdy nevyjde a je vhodná predovšetkým do obývacej miestnosti. Viacerí dizajnéri odporúčajú kombináciu dreva so svetlejšími tónmi ako je dub, ktorý pôsobí elegantným a čistým dojmom. Prírodné materiály sa môžu tešiť veľkej obľube, takže je len na vás, ktorému z nich dáte prednosť. Trendom je zeleň v interiéri, čo môžete docieliť formou zelených stien či zimných záhrad. Pokiaľ sa pre vás jedná o príliš radikálny zásah, znásobte množstvo izbových kvetín v kvetináčoch všetkých veľkostí a uvidíte, že aj takýmto spôsobom sa priblížite k našej nádhernej prírode.

Nebojte sa rôznych kombinácií

Kombinujte! Mnoho ľudí sa obáva kombinovania rôznych typov materiálov, farieb či štýlov. Kedysi síce platilo pravidlo, aby boli všetky steny  či nábytok jednotnej farby, pričom zladenie viacerých druhov štýlov neprichádzalo ani do úvahy. Dnes je tomu však inak a pokojne môžete dokopy skombinovať viaceré farby či látky. Namiesto jednotných stoličiek siahnite po rôznych typoch stoličiek k jedálenskému stolu, pričom sa nebojte pohrať s ich farbami. Kto povedal, že jedálenský stôl musí svojou farbou alebo štýlom ladiť so stoličkami? Nebojte sa fantázie, buďte originálni a pohrajte sa i s tými najmenšími detailmi!

Autorské právo: breadmaker / 123RF Reklamní fotografie

Tiež sa ti môže páčiť