Moderné detské nálepky na stenu očaria deti v každom veku

podľa spravca
0 komentár
Moderné detské nálepky na stenu očaria deti v každom veku

Drevené nálepky na stenu s detským motívom sú štýlovou vychytávkou, ktorá nemá konkurenciu. Môžete si zvoliť z množstva dekorov a z rôznych veľkostí nálepiek alebo ich ľubovoľne kombinovať. Výsledkom bude jedinečná detská izba s unikátnym dizajnom.

Vyberte si detské nálepky s rozličným motívom

Jednou z hlavných výhod drevených nálepiek na stenu je fakt, že si môžete vybrať z obrovského množstva najrôznejších motívov. To znamená, že aj izbičku vášho dieťaťa môžete vyzdobiť úplne podľa jeho chuti. Ak ho, napríklad, zaujímajú dinosaury, urobte mu radosť a nalepte mu na stenu hneď niekoľko nálepiek s týmito prahistorickými zvieratami.

V prípade, že ho lákajú skôr stroje a autá, ozdobte steny detskej izby lietadlami, vláčikmi a autami. Sami uvidíte, že kreativite sa medze nekladú. Jediné, čo potrebujete na začiatok vedieť, je to, čo vaše dieťa baví najviac. Podľa toho totiž budete detské nálepky na stenu vyberať.

Detské nálepky na stenu okrášlia izbičku chlapcom i dievčatám

Drevené detské nálepky sú vhodné do dievčenskej i chlapčenskej izby. Stačí si len vybrať motív, ktorý je vášmu dieťaťu najbližší. Medzi najvyhľadávanejšie motívy pre chlapcov patria už spomínané dinosaury, autá, športovci a vesmírne telesá. Dievčatá sa zase pri výbere nástenných dekorácií zameriavajú na kvetiny, koníky alebo rozprávkové výjavy a bytosti.

Zvoliť si vhodný motív nemusí byť až také náročné. Môžete sa totiž rozhodnúť aj pre univerzálne detské nálepky na stenu. Tie sa vyznačujú takým vyobrazením, ktoré sa hodí rovnako do dievčenskej i chlapčenskej izby. Tu patria napríklad dekorácie v podobe zvieratiek, motívy šťastnej rodiny, dobrodružné motívy či hudobné nástroje.

Nalepte drevené dekorácie aj bábätkám nad postieľku

Máte doma malé bábätko alebo ste v očakávaní prírastku a chystáte mu izbičku? Detské nálepky na stenu z dreva sa výborne uplatnia aj v tomto prípade. Tu však odporúčame zamerať sa na motívy, ktoré súvisia s materstvom a rodinou, aby ste ešte väčšmi umocnili pôsobivú atmosféru v detskej izbe.

Ako bude drobček rásť, určite vám prídu vhod rozličné detské nálepky na stenu s motívmi s jednoduchým dizajnom. Ide napríklad o veselé, usmievavé zvieratká alebo tradičné hračky. Ich úlohou bude pútať pozornosť dieťatka a skrášľovať i zútulňovať celú izbičku.

Jednodielne alebo viacdielne nálepky podľa vášho výberu

Pri výzdobe detskej izby je len na vás a dieťati, či si zvolíte jednodielne alebo viacdielne nálepky. Jednodielne drevené dekorácie na stenu sú ideálne na menšie plochy. Viacdielne zase pokryjú väčšiu časť steny a svojím rozložením budú pôsobiť ako dominanta celej výzdoby miestnosti, preto ich voľte veľmi starostlivo.

Detské nálepky na stenu sa ľahko montujú a dlho vydržia

Ďalšou z výhod drevených nálepiek je ich jednoduchá montáž, ktorú zvládne naozaj každý. Na rozdiel od klasických obrazov sa detské nálepky na stenu nepribíjajú, ale lepia. Vďaka tomu sa dajú neskôr prípadne odstrániť a nahradiť inými, ktoré budú pre odrastené dieťa vhodnejšie a lepšie budú vystihovať jeho nové záujmy.

Drevené doplnky na stenu sa vyrábajú z HDF dosky, ktorá vyniká svojou odolnosťou a trvácnosťou. Práve to je dôvod, pre ktorý bude nálepka vám a vašim deťom robiť radosť po dlhé roky. HDF je skratka High Density Fibreboard, čo v preklade znamená drevovláknitá doska s vysokou hustotou. S obľubou sa používa tiež v nábytkárstve a v stavebníctve.

Dizajn dekorácie na stenu sa hodí do akéhokoľvek interiéru

Nadčasový dizajn takýchto dekorácií vyniká svojím štýlovým vyhotovením a všestranným uplatnením. To znamená, že bez problémov zapadne do akéhokoľvek interiéru, bez ohľadu na to, či ide o moderne, klasicky alebo retro zariadené bývanie. Vhodne zvolený dekor vynikne na bielej, ale i farebnej stene.

Podľa toho, pre aký rozmer sa rozhodnete, môžete detské nálepky na stenu umiestniť nad detskú posteľ, komodu alebo písací stolík. Dokonca existujú aj nevšedné rohové nálepky, ktoré sa lepia okolo dverí a dodávajú tak obyčajným veciam neobyčajný akcent.

Tiež sa ti môže páčiť