Nové voľne stojace chladničky a mrazničky Gorenje GardenFresh s extra objemom

podľa spravca
0 komentár
Nové voľne stojace chladničky a mrazničky Gorenje Garden Fresh s extra objemom

Gorenje rozširuje svoj sortiment o novú generáciu voľne stojacich monoklimatických chladničiek a skriňových mrazničiek s extra veľkým objemom. Využívajú úplne novú platformu s hĺbkou 663 mm, ktorá dáva možnosť výrazne zvýšiť skladovaciu kapacitu aj pri bežnej výške 185 cm. Umiestnením chladničky a mrazničky vedľa seba vzniká veľkorysá kombinácia side-by-side so zaujímavými funkciami, ktorá sa úsporne a bezchybne postará aj o naozaj veľké množstvo chladených a mrazených potravín pre veľkú rodinu. Odpadá tak nutnosť častého chodenia na nákupy – čo sa určite hodí, keď nemáte svoj obľúbený obchod pár krokov od domu. A ušetrený čas budete môcť využiť na to, čo je pre vás dôležité. Pretože Gorenje „sa“ postará.

Jednodverové XXL voľne stojace chladničky Gorenje GardenFresh

Na trh prichádzajú v troch radoch s rôznymi úrovňami funkcií – Essential, Advanced a najvybavenejší rad Superior. Vďaka novej platforme s hĺbkou 66,3 cm ponúkajú pri štandardnej šírke 60 cm a výške 185 cm výrazne väčší využiteľný objem takmer 400 l dobre prístupného a výborne zorganizovaného priestoru.

Prevádzka bude naozaj úsporná

Najvyšší rad Superior reprezentuje napríklad chladnička Gorenje R619DAXL6 vo veľmi úspornej triede C podľa nového systému energetických štítkov. Ušetríte s ňou veľa peňazí – mimochodom, vedeli ste, že spotrebiče staré 15 a viac rokov spotrebujú až trikrát viac energie ako nové?

„Nové modely Gorenje sú vybavené vynikajúcou tepelnou izoláciou, vylepšeným tesnením dverí, špičkovými komponentmi chladiaceho systému a elektronickou reguláciou, ktorá znižuje spotrebu energie na minimum,“ vysvetľuje Jana Neuszerová, odborníčka Gorenje.

Adaptívna technológia sa naučí predvídať vaše správanie

Technológia AdaptTech neustále monitoruje spôsob, akým chladničku používate, a udržiava stálu teplotu bez ohľadu na to, ako často otvárate dvierka.

Dokonca si zapamätá vaše zvyky a naučí sa vaše správanie predvídať. A tak zníži teplotu o jeden alebo dva stupne ešte pred tým, ako chladničku otvoríte. Potraviny budú ušetrené teplotných šokov spôsobených zmenou teploty pri otvorení dverí chladničky.

Systém MultiFlow 360° zabezpečuje rovnomernú cirkuláciu chladného vzduchu a pomáha udržať potraviny dlhšie svieže a plné života, nech už ich umiestnite na akúkoľvek poličku. Navyše aj spotreba energie bude optimálna.

Zelenina ako čerstvo zozbieraná

Novinka poteší všetkých, ktorí žijú zdravo. Má totiž jednu z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu, zásuvku CrispZone so SmartHumidity. Špeciálna membrána udržiava vlhkosť na optimálnej úrovni a prepúšťa prebytočnú vlhkosť von zo zásuvky. Zelenina a ovocie zostanú dlhšie čerstvé a zachovajú si cenné vitamíny.

Praktická je aj objemná chladiaca zásuvka Convert ZeroZone s reguláciou teploty, ktorá sa podľa potreby ľahko zmení z nulovej zóny na ďalšiu priehradku na veľké množstvo ovocia a zeleniny a naopak.

Jednodverové skriňové mrazničky Gorenje Garden Fresh

Chladničky ideálne dopĺňajú voľne stojace skriňové mrazničky na rovnakej platforme s hĺbkou 66,3 cm. Vytvoríte tak kombináciu typu side-by-sede s rovnakým vzhľadom. Sú vybavené chladiacim systémom No Frost Plus, ktorý zabraňuje hromadeniu ľadu a námrazy a udržiava nízku spotrebu energie. Vďaka tomu nie je potrebné odmrazovať a čistiť interiér mrazničky. Okrem toho sa zmrazené potraviny neprilepia a uchovajú si svoju kvalitu.

Mrazničky sú tiež vybavené systémom MultiFlow 360° na rovnomernú cirkuláciu vzduchu, ktorý zabezpečuje optimálne prostredie pre uskladnené potraviny a udržiava spotrebu energie na minimu.

Mrazničky majú aj extra veľkú zásuvku na objemné potraviny a praktickú plne výsuvnú policu na lepší prístup a jednoduchý prehľad o uložených potravinách. Praktické je aj LED osvetlenie.

Šikovné konštrukčné riešenie

V závislosti od vyhotovenia môžu byť nové chladničky a mrazničky vybavené dotykovým displejom vo dverách s robustnými, ergonomickými rukoväťami. Majú hladkú zadnú stenu – kondenzátor je totiž ukrytý vo vnútri spotrebiča medzi zadnou stenou a izolačnou penou. Spotrebiče sa preto dajú umiestniť do medzery v kuchynskej zostave až tesne k stene a optimálne využiť celý priestor.

Spotrebiče majú tichý, úsporný a spoľahlivý invertorový kompresor. Majú aj Eco režim, ktorý umožňuje ešte viac znížiť spotrebu energie v čase, keď ste mimo domova.

Produktové tipy

Nová voľne stojaca jednodverová chladnička Gorenje R619CSXL6 s automatickým odmrazovaním má vďaka hĺbke 66,3 cm extra veľký objem 384 l, a to aj pri bežnej šírke 60 cm. O skvelý stav vašich potravín sa okrem iného postará adaptívna technológia, ktorá si zapamätá vaše návyky a naučí sa predvídať vaše správanie. Takže ešte predtým, ako chladničku otvoríte, zníži teplotu o jeden až dva stupne. V kombinácii s technológiou MultiFlow 360° pre rovnomernú cirkuláciu chladného vzduchu zabezpečuje, že potraviny zostanú dlho čerstvé a spotreba energie bude minimálna. Má jednu z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu so špeciálnou membránou, ktorá udržiava vlhkosť na optimálnej úrovni a prepúšťa prebytočnú vlhkosť von zo zásuvky. Praktická je aj objemná chladiaca zásuvka Convert ZeroZone, ktorá sa ľahko premení z nulovej zóny na ďalšiu priehradku na veľké množstvo ovocia a zeleniny. Chladnička úspornej triedy C má tichý a spoľahlivý invertorový kompresor. Vďaka plochej zadnej stene znamená, že ju možno prisunúť až k stene. Má dotykové ovládanie na dverách vo vzhľade brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Stojí 799 EUR.

Chladničku skvelo dopĺňa skriňová mraznička Gorenje FN619DAXL6 s rovnakou šírkou a hĺbkou a čistým objemom 280 l dobre prístupného úložného priestoru s LED osvetlením. Je vybavená pokročilou beznámrazovou technológiou NoFrost Plus a MultiFlow 360° pre rovnomernú cirkuláciu vzduchu, ktorá zabezpečuje perfektný stav potravín bez zlepovania a znižuje spotrebu energie na minimum. Má extra veľkú zásuvku na objemné potraviny a praktickú plne výsuvnú poličku na dózy a menšie balené, ale často používané potraviny. Praktické je aj LED osvetlenie. Mraznička úspornej triedy D má tichý, úsporný a spoľahlivý invertorový kompresor. Vďaka plochej zadnej stene sa dá prisunúť až k stene. Má dotykové ovládanie na dverách vo vzhľade brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Stojí 719 EUR.

 

 sk.gorenje.com

Tiež sa ti môže páčiť