Použité stroje CAT sú výhodná kúpa

podľa spravca
0 komentár

Na trhu existuje viacero známych značiek pracovných strojov. Každá z nich sa chce samozrejme odlíšiť od konkurencie výnimočnosťou svojich strojov. Je však niečo, čo majú spoločné. Je to cena, ktorá je priamo úmerná veľkosti a výkonu týchto strojov.

Našťastie aj v tejto oblasti existuje ekonomické riešenie bez rizika nižšej kvality stroja. Použité stroje CAT už síce majú kus práce za sebou, ale stále sú výhodnou kúpou. Ako je to možné?

Použité stroje s overenou históriou

V ponuke použitých strojov CAT nájdete len tie s presne zmapovanou históriou. Predtým, ako je stroj ponúknutý na predaj, prejde dôkladnou previerkou pôvodu so zreteľom na servisnú minulosť.

Pracovné stroje značky Caterpillar majú prísne servisné štandardy a tie musia byť splnené v prípade každého stroja, či už je to ten najmenší minibager alebo pásové rýpadlo.

Záruka aj na použitých strojoch

Na overené stroje Caterpillar môžete získať záruku podľa veku a stavu stroja CAT Certified Used alebo Dealer Certified Used.

Stroje s označením CAT Certified Used majú záruku 12 mesiacov. Dealer Certified Used o polovicu menej a to 6 mesiacov, pričom najvyšší prípustný počet motohodín je 1500. Pri CAT Certified Used je to 3000.

Rozsah záruky je pomerne široký a vzťahuje sa na špecifické súčasti pohonného a hydraulického systému. Sú to tie najcitlivejšie časti pracovných strojov, ktorých bezchybný chod je pre tieto stroje kľúčový.

Pre koho sú použité stroje CAT vhodné?

Pre každého, kto sa necíti na kúpu celkom nového stroja, no zároveň nechce lacný stroj na úkor kvality. Použité stroje sú výborným riešením pre živnostníkov, malé a stredné podniky.

Pre ostatných, ktorí sa pre kúpu nového alebo ojazdeného stroja nevedia rozhodnúť, je tu požičovňa stavebných strojov Zeppelin. Požičajte si stroj na pár dní, či hodín. Vyskúšajte, ktorý stroj vám sedí najviac, s ktorým sa vám najlepšie pracuje. A možno zistíte, že požičať si stroj pohodlne a bez starostí vám vlastne vyhovuje najlepšie.

 

 

 

Tiež sa ti môže páčiť