Koberce bývajú s nami

podľa spravca
0 komentár

Bývanie bez kobercov nie je možné. S tvrdými podlahami si nevystačíme. Pripravili by sme sa o pomocníkov, o textilné umenie, o hru, aj o pohodlie.

Čistenie kobercov je vždy zložitejšie než upratovanie tvrdých podláh. Napriek tomu sa pokorne ku kobercom vraciame. Kusové koberce dávajú našim interiérom dizajn, pohodlie, nové funkcie podlahám a taktiež nám pomáhajú s udržovaním uprataného prostredia.

Rohožky nielen pred dom

Rohožka je to prvé, čo u nás návštevník vidí. Preto si dávame na ich výbere záležať a sú vlastne malým kobercom, ktorý nám pomáha s upratovaním. Niektoré sú vhodné pred dom, iné zas ako interiérové. V rodinnom dome obvykle oceníme rohožiek viac. Rohožky sa hodia k dverám do pivnice, do suterénnych priestorov, aj do všetkých miestností, kde sa nám nedarí udržať tak dokonalý poriadok, ako v obývacom priestore.

Kusové koberce do moderných obytných priestorov

Čím viac sme vo farbách nábytku aj maľby stien skromnými, tým väčšie možnosti potom máme pokiaľ ide o bytový textil, vrátane kobercov. Kusové koberce vedia na naše podlahy priniesť umenie, ktoré „rozbije“ minimalizmus interiéru. Vytvárajú však aj miesta pre odpočinok či hru. Na tvrdých plávajúcich podlahách sme už skoro zabudli, aké je to skvelé, ľahnúť si na zem s knihou či sa na nej roztiahnuť s niektorou zo spoločenských hier. Krásne koberce dnes hýria farbami, ponúkajú benefit v dlhom hebkom vlákne, ale stále sú trendom aj klasické perzské koberce a ich ekonomické alternatívy.

Koberce do každej miestnosti

Technológie výroby kobercov sa zmenili, takže mnohé z nich sa jednoducho udržujú aj bez profi čistenia. Koberce dnes patria do kúpeľní a dokonca aj pred kuchynskú linku. Veľkým hitom je stále sa rozrastajúci sortiment detských hracích kobercov. Tie dnes plnohodnotne doplňujú hračky. Hrací koberec s mestom môže krásne nadväzovať na autodráhu pre autíčka či na hraciu garáž.

Tiež sa ti môže páčiť