Rozkladacie sedačky a ich všestrannosť

podľa spravca
0 komentár
Rozkladacie sedačky a ich všestrannosť

Máte menší byt alebo dom a čas od času potrebujete spraviť z obývacej izby hosťovskú? Doprajte svojej návštev pohodlie s rozkladacou sedačkou, ktorá sa jedným razom dokáže zmeniť na lôžko pre hostí.

Rozkladacie sedačky sú skutočne univerzálnym kúskom nábytku. Skvele sa hodia do veľkých, ale aj menších miestností, kde si nájdu svoje využitie.

Dizajnové rozkladacie sedačky

Moderné interiéry sa bez sedačiek nezaobídu. Ich dizajn sa neustále vyvíja, a preto je v ponuke e-shopu Estilofina mnoho rôznych štýlov, ktoré splynú s akýmikoľvek dekoráciami. Jedným z aktuálnych trendov je minimalistický dizajn, ktorý sa hodí k rôznym štýlom, od rokoko, cez boho, až po industriálny. Menej je viac, a dizajnové rozkladacie sedačky sa môžu stať skutočným stredobodom obývacieho priestoru.

Dizajnová rozkladacia sedačka Scarlet Belle II, 220 cm, sivá, zamat

Ďalším populárnym trendom sú rohové rozkladacie sedačky, ktoré síce vyzerajú nenápadne, ale ukrývajú priestor navyše. Tieto elegantné kúsky nábytku ponúkajú nielen pohodlné miesto na sedenie, ale aj možnosť vytvoriť komfortné miesto na spanie, leňošenie alebo detské hranie. Ideálne sú nielen pre hostí, ale aj na oddych po náročnom dni.

Luxusné materiály dizajnových sedačiek

V ponuke e-shopu Estilofina nájdete rozkladacie sedačky vysokej kvality, vyrobené z materiálov, ktoré zdôrazňujú luxus a trvanlivosť. Okrem zamatu sa stávajú populárne aj ďalšie textilné možnosti, ako štruktúrovaná látka, chemicky čistiteľná tkanina a mikrovlákno.

Každý jeden materiál prináša komfortné prevedenie, pohodlné opierky i operadlá. Údržba je nenáročná, každú sedačku je možné povysávať, vyčistiť a vytepovať. Nezabúdajte na to, že niektoré škvrny môžu na rozkladacej sedačke zostať. Najväčší nepriatelia sú atrament, rúž, lak na nechty a rôzne farbivá.

Sedačka s úložným priestorom

Mnohé rozkladacie sedačky ponúkajú niečo navyše, a to úložný priestor. Ten poslúži napríklad na prikrývky, vankúše, deky alebo sezónne oblečenie. S vyklápacím systémom je možné časť pohovky nadvihnúť a veci vyberať dennodenne.

Rohová rozkladacia sedačka Satisha 215 cm sivá – ľavá

Ak hľadáte nábytok, ktorý vám umožní ušetriť miesto a pridať eleganciu do vášho domova, luxusné a dizajnové rozkladacie sedačky z e-shopu Estilofina sú tou pravou voľbou.

Nezabúdajte na to, že dizajnové rozkladacie sedačky sú investíciou do komfortu a estetiky interiéru. Vyberte si svoju sedačku ešte dnes a zažite kombináciu luxusu a praktickosti.

 

Tiež sa ti môže páčiť