Zrod vianočnej atmosféry v dome

podľa spravca
0 komentár
Zrod vianočnej atmosféry v dome

Slávnostná výzdoba prispieva k dobrej nálade a dáva pozitívne emócie. Vianoce naplnia dom krásou, jasnými farbami a svetlom, čo dáva pocit harmónie a šťastia. Vytvorenie tejto magickej atmosféry vám pomôže dostať sa z rutiny, uvoľniť sa a užiť si daný okamih.

Atmosféra Vianoc je jednoduchá! Vianočný stromček je jedným z hlavných atribútov Vianoc, pretože v jeho blízkosti nachádzame darčeky, fotografujeme, tancujeme a stretávame sa ako celá rodina. Tento strom vytvára pohodlie a slávnostnú náladu v očakávaní zázrakov.

Umelé vianočné stromčeky od Dekorstudio.sk vytvoria dovolenku u vás doma! Toto je príležitosť umiestniť borovice a vianočné stromčeky so zasneženými vetvami a šiškami u vás doma na pni z prírodného dreva alebo na pevný stojan s imitáciou textúry dreva!

A toto je bohatá paleta odtieňov: od tmavého smaragdu po modrastý alebo takmer biely od „snehu“. Vďaka hustote a sile konárov znesú váhu mnohých hračiek a dekorácií a kmeň za nimi nie je vidieť. Výšku a priemer je možné zvoliť individuálne, takže umelá lesná krása sa zmestí do malého bytu aj do veľkej obývacej izby súkromného domu.

Vyberte si interiérové ​​miniatúry, ktoré možno umiestniť na pracovnú plochu, alebo vysoké modely od podlahy až po strop. Takýto vianočný stromček netreba polievať, vydrží desiatky rokov bez straty hustoty a krásy a má nízky stupeň horenia. A čo je najdôležitejšie – žiadne alergie, ihly a odpadky na podlahe! Navyše chránite prírodu! Takýto vianočný stromček sa po vianočných sviatkoch ľahko odinštaluje a demontuje, aby budúci rok opäť potešil oko.

Kmdesing.sk ponúka oživiť steny domu a doplniť vianočnú atmosféru stromčekmi na stene. Stromy života na stenu vyzerajú v interiéri prirodzene – ako živé. Napríklad strom života „Pall“ bude vhodný do každej miestnosti. Takýto ornament symbolizuje nesmrteľnosť a pohodu, ako aj spojenie so svetom a rodinou.

Na Vianoce sa zíde celá rodina, takže tento prvok výzdoby bude nielen harmonicky spojený s vianočnými dekoráciami. Do domova prinesie pokoj a pohodu, pocit začiatku nového života a obrodu.

Produkt vytvára 3D efekt vďaka hrúbke 3 a 6 mm. Je ľahký, takže stromček možno pripevniť na stenu páskou, lepidlom alebo malými klinčekmi. Môžete si vybrať odtieň tejto dekorácie, ktorý bude ladiť s vianočným stromčekom a bude zdobiť váš priestor aj po skončení sviatkov.

Vytvorte čarovnú atmosféru rodinného tepla, zábavy a krásy a tepla s umelými vianočnými stromčekmi a štýlovými stromčekmi života! Užite si pohodlie a čaro hlavnej zimnej dovolenky!

Tiež sa ti môže páčiť