Užite si jeseň na záhrade pod nožnicovým stanom

podľa spravca
0 komentár
Užite si jeseň na záhrade pod nožnicovým stanom

Na jeseň trávime na záhrade stále dosť času. Je to obdobie zberu, ale aj odpočinku na príjemnou jesennom slniečku. Záhrada sa na jaseň farbí do krásnych farieb a pod stanom ako mobilným altánkom vás neprekvapí ani jesenný dážď.

Jeseň je pre mnohých najkrajšie obdobie v roku. A práve v týchto mesiacoch si už neužívame bazén, ale skôr sa venujeme naplno záhrade, aby sme z nej pozbierali plody, ktoré nám vyrástli, a súčasne ju pripravili na zimný spánok. Hodí sa však zázemie. Záhradný altán s pevnými základmi, ak ho vôbec máme, nám nemusí stačiť. Nie každý má záhradku na 100 m2Vo vzdialenejšom sade sa hodí mať mobilný prístrešok, ktorý nahradí kedykoľvek záhradný altánok v ktorejkoľvek časti záhrady.

Jednoducho postavíte aj zložíte

Hovoríte si: „Kto by ho každý deň staval?“ Budete prekvapení, ako rýchlo sa dá postaviť a zložiť, pokiaľ si kúpite kvalitný nožnicový stanNožnicové stany z Mutton postavíte za pár minút a dokonca na to nebudete potrebovať ani pomocníka. Rovnako jednoducho stan potom zložíte. Stany sú skladné a prenosné. Vojdú sa do auta a ani nezaberú príliš miesta. Aj doma ich uskladníte na minimálnom priestore. Jednoducho si tak prístrešok odveziete na víkend na chatu, alebo trebárs niekam na jesenný výlet. Práve nožnicové stany sú príjemným rozšírením zázemia napríklad ku stanu do kempu.

Čo nám nožnicové stany ponúknu?

V prvom rade majú konštrukciu, ktorá niečo vydrží. Nemusíte sa báť nestabilnej konštrukcie. Mutton naviac k stanom drží náhradné diely, takže prípadné poškodenie sa dá rýchlo vyriešiť. Stačí si nechať poslať náhradný diel. Stany je možné používať s bočnými panelmi, ale taktiež bez nich. Výhodou je veľká variabilita veľkostí: od 2×2 m až po 6×3 m. Môžu sa naviac spájať do väčších celkov, takže finálna veľkosť a v podstate aj tvar záleží len na vás.

Tiež sa ti môže páčiť