Vyberáme do spálne praktické komody z masívu borovice

podľa spravca
0 komentár

Ráno sa prebudíte, za závesy je ale ešte čierno-čierna noc. Snažíte sa v tme nájsť oblečenie, čo ste mali mať nachystané na dnešný deň. Márne. Že by ste naň večer zabudli? No toto … Spoznávate svoje každodenné snaženie? Teraz si predstavte, že by ste mali oblečenie poukladané v drevenej komode priamo v spálni. A namiesto hľadania by ste mali ešte nejakú chvíľu navyše, aby ste si mohli ešte poležať…

Komoda vám pomôže naplno využiť priestor

Komody z masívu sú skvelým spôsobom, ako efektívne využiť úložný priestor. Tiež možnosť ako prehľadne uložiť svoje oblečenie a ďalšie nevyhnutnosti. Koniec každodenného hľadania ponožiek alebo spodnej bielizne. Prečo sa tým trápiť, keď si všetko dáte do komody? Proste dobre zariadená spálňa = tiež komoda, ktorú máte hneď vedľa postele.

V slovenskom internetovom obchode drevko.sk nájdete hneď niekoľko typov praktických komôd v rôznych rozmeroch. Firma prináša napríklad masívne komody s jednou poličkou a priestrannou zásuvkou v hornej časti. Súčasťou tohto typu komody z masívu sú frézované dvierka a boky. Okrem jednoduchých komôd z masívu si môžete vybrať niektorý z väčších a priestranných modelov. Spoločné ale majú jedno: pevnú a odolnú konštrukciu.

Drevené komody z borovice budú slúžiť dlhé roky

Všetky komody z masívu borovice, ktoré môžete vidieť v ponuke, sú vyrobené z odolného borovicového masívu. Ich pevná konštrukcia vás zaujme na prvý pohľad. Nábytok z masívu je typický tým, že dlho vydrží. Komoda z masívu je teda sama o sebe investícia na celý život. Preto je nielen pevná, ale tiež dobre vyzerá.

Drevo je obnoviteľný materiál, ktorému sa nič nevyrovná. Nielen svojou odolnosťou (kedy nehrozia vykývané spoje a skrutky), ale aj vzhľadom. Drevko komody majú povrch upravený prírodným včelím voskom alebo ekologickým lakom, ktorý zvýrazňuje kresbu dreva a zušľachťuje ju. Naviac máte na výber hneď z niekoľkých odtieňov. Preto ak si vyberáte aj manželskú posteľ z masívu zlaďte si ju dokopy aj s komodou.

Tiež sa ti môže páčiť