Ako vybrať rolety Deň a noc

podľa spravca
0 komentár

Rozhodli ste sa vymeniť staré žalúzie za rolety Deň a noc? Vaše rozhodnutie je správne. Rolety Deň a noc sa radia medzi najlepšie tieniace techniky súčasnosti. Oproti žalúziám majú nepreberné množstvo výhod a navyše sa dajú jednoducho namontovať. Poradíme vám, ako postupovať pri ich výbere.

Vyberáme rolety Deň a noc

Ak ste sa rozhodli pre roletu Deň a noc, iste viete, že ide o jedinečnú tieniacu techniku. Pomocou tejto rolety viete regulovať svetlo v miestnosti podľa vašich predstáv, nastaviť pásy rolety mnohými spôsobmi a docieliť tak plné využitie slnečnej energie. Aby vám rolety slúžili naozaj bezchybne, musíte si vybrať správny typ. Sprievodca výberom roliet na stránkach e-shopu fexi.sk vás krok za krokom prevedie celým veľmi jednoduchým procesom. V prvom rade sa rozhodnete pre jeden zo štyroch variantov roliet podľa farebných odtieňov. Následne si vyberiete látku, ktorá najviac vyhovuje vašim požiadavkám na intenzitu tienenia a farebného prevedenia. Zostáva vám už len výber typu kazety, upevnenie rolety, rozmerov a strany mechanizmu. Pri každom kroku vedúcom k vysnívanej rolete nájdete rady a tipy ako si jednotlivé parametre vybrať.

Zameranie roliet Deň a noc

Roleta Deň a noc vie plne splynúť s vašimi oknami. Ak si vyberiete variant montáže bez vŕtania, stanú sa rolety dokonalým doplnkom okien. Rolety Deň a noc sedia na okne bez točenia či defohttps://www.fexi.sk/ako-nakupovat-rormácie pri každom otváraní a vetraní. Túto dokonalosť dosiahnete aj vďaka správnemu zameraniu. Podľa spôsobu uchytenia roliet nájdete na stránkach fexi.sk presný postup merania rozmerov okien. Postup je tak detailne a zároveň jednoducho opísaný, že si s meraním poradí úplne každý. V prípade, že v ponuke obchodu FEXI nenájdete vaše rozmery, nezúfajte. FEXI neponúka len nekompromisnú kvalitu, ale aj nekompromisné služby. Problémom nie sú atypické rozmery okien a ani ďalšie vaše požiadavky.

Výber kazety pre rolety Deň a noc

Na záver vašej cesty k roletám Deň a noc stojí už len výber kazety. Podľa vašich preferencií máte k dispozícii tri modely kaziet – otvorenú, Polo alebo Maxi. Otvorená kazeta sa vyznačuje nízkou váhou a malými rozmermi. Vyhovuje pre všetky typy okien a dá sa pripevniť bez vŕtania na okno alebo s vŕtaním na stenu, strop či okno. Kazeta sa dodáva zmontovaná a veľmi jednoducho sa ovláda. Kazeta typu Polo je odolnejšia ako otvorená kazeta, hodí sa aj na širšie okná. Polo kazeta je chránená hliníkovým povrchom, má pevnú konštrukciu a vyzerá skvele v každom priestore. Dá sa pripevniť vŕtaním na stenu, strop alebo profil okna. Kazeta Maxi, ako už sám názov napovedá, je maximálne dokonalá nielen dizajnovo, ale aj konštrukčne. Je vhodná pre veľkoformátové okná a pre ľudí túžiacich po luxusnom vzhľade. Chráni roletu zo všetkých strán pred poškodením a prachom. Namontovať sa dá vŕtaním na strop, stenu alebo okenný rám. V prípade, že si s výberom roliet Deň a noc neviete poradiť, môžete sa obrátiť na zákaznícku linku FEXI. Skúsení predajcovia sú vám k dispozícii každý pracovný deň na mobilnom čísle +421 940 654 405 alebo môžete napísať email na adresu info@fexi.sk.

 

 

 

Tiež sa ti môže páčiť