Chcete dokonalú detskú izbu? Nezabudnite ju skrášliť dekoráciami

podľa spravca
0 komentár

Detská izba nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, kde sa nachádza nejaké dieťa. Ide o špeciálny priestor pre potomka, kde sa musí cítiť nielen dobre, ale aj bezpečne a zaujímavo. V mnohých prípadoch v nej trávi dieťa väčšinu svojho času a preto by mala byť vybavená nielen tým, čo dieťa potrebuje, ale aj tým čo mu pobyt v nej spríjemní. Okrem základných vecí ako je posteľ, skriňa alebo stôl by v nej nemali chýbať ani rôzne dekorácie. Tie dokážu z izby vyčarovať nielen útulné miesto, ale doslova detský raj.

Keďže je každé dieťa úplne iné, treba mu prispôsobiť nielen farby, ale aj štýl aký sa mu páči. Dôležitým kritériom každej detskej izby je, aby bola nielen miestom odpočinku, ale aj zábavy a hrania. Veľmi dobrým riešením je vybaviť ju dekoračnou témou, ktoré sa odvíja od záujmov konkrétneho dieťaťa. Niektoré majú radi superhrdinov, iné šport alebo konkrétnu rozprávku. Zariadenie izby by sa nemalo odvíjať len od pohlavia, pretože to v mnohých prípadoch vôbec nestačí. Dieťa potrebuje mať zo svojej izby raj, kde bude môcť rozvíjať svoju fantáziu a kreativitu.

Detské dekorácie od Lilcastle…

Ak nemáte predstavu, čím by ste mohli izbu vášho dieťaťa skrášliť, pozrite si ponuku od Lilcastle. Ide o obchod s detskými dekoráciami, ktoré sú dodávané do celého sveta. Zaujímavosťou je, že ide o výrobky inšpirované priamo deťmi a preto sa zhodujú s ich požiadavkami viac ako hocičo iné. Vybrať si tak môžete nielen z dekorácií určených pre dievčatá a chlapcov, ale aj pre najmenších. Ak vaše dieťa odmalička vyznáva šport a uberá sa tým smerom, izba by mala byť zariadená v tomto duchu. Chýbať by v nej nemali základné športové pomôcky, ale ani obrázky z konkrétneho druhu športu.

Veľmi dobrým riešením sú aj fotografie alebo plagáty úspešných športovcov, ktorí dokážu deti motivovať viac, ako si vieme predstaviť. Práve oni sú vzorom, ktoré ťahajú deti vpred a dodávajú im sebavedomie a potrebnú energiu. Využite umenie určené na rozžiarenie detskej izby a doprajte svojim deťom výrobky od Lilcastle, ktoré sú žiadané nielen na Slovensku. Netreba tiež zabúdať, že rodičia sú tí, ktorí svojim deťom budujú vkus a sú zodpovední za to, akým smerom sa ich deti v živote budú uberať. Doprajte im dostatok priestoru na rozvoj a urobte z ich izby miesto, z ktorého nebudú chcieť nikdy odísť. Nenechávajte zaujímavé vybavenie a dekorovanie na neskoršie, ale spravte to už v prvých mesiacoch života vášho dieťaťa. Čím skôr ho obklopíte pozitívnymi a zaujímavými doplnkami, tým viac sa bude dieťa rozvíjať.

Tiež sa ti môže páčiť