Do ktorej izby sa najviac hodia LED pásiky?

podľa spravca
0 komentár
Do ktorej izby sa najviac hodia LED pásiky?

LED pásiky zapĺňajú obchody so svietidlami závratnou rýchlosťou. Ešte rýchlejšie si nachádzajú miesto v každej modernej domácnosti. Pásikom sa naozaj nedá odolať, pretože za priaznivú cenu získate doplnkové osvetlenie, ktoré upúta na prvý pohľad a dokáže vyčarovať tú pravú atmosféru. Iste by ste radi vedeli, kam sa LED pásiky najviac hodia. Kreativite sa medze nekladú a my môžeme pokojne povedať, že sa hodia naozaj všade.

Jednoduchá inštalácia pásikov

LED pásiky do izby sú obľúbené nielen kvôli obrovskej škále farieb a spôsobov využitia. Veľmi obľúbené sú taktiež kvôli ich jednoduchej inštalácii, ktorú by zvládlo dokonca malé dieťa. Kúpte si pásiky požadovanej dĺžky či farby a pomocou obojstrannej pásky ich nalepíte na odmastený a vysušený povrch. Ak sa netrafíte do dĺžky, tak sa nemusíte obávať, pretože pásiky je možné na vyznačených miestach odstrihnúť alebo ich prepojiť do rôznych tvarov. Výkonnejšie LED pásy by ste mali nalepiť do hliníkovej lišty, ktorá zabezpečí ich chladenie. Vďaka chladeniu vám pásiky vydržia omnoho dlhšie. LED pásy sú napájané rôznym spôsobom a z rôznych zdrojov. S výberom zdroja vám pomôžu v predajni. Inšpiráciu nájdete aj na stránkach e-shopu ledprodukt, ktorý je top predajcom LED technológií.

Malá inšpirácia vždy poteší

Vráťme sa však k tomu, ktoré miestnosti sú pre LED pásiky najvhodnejšie. Najčastejšie ich nájdete v obývacích izbách, ale v každom priestore dokážu urobiť svoju prácu.

LED pásiky v obývacej izbe

V poslednom čase si LED pásiky obľúbili nadšenci filmovej tvorby. Lepia ich do rámu televízora alebo na stenu za televízorom. Pôžitok zo sledovania filmu sa tým zdvojnásobí. Ženy milujú pásiky nalepené do políc vitrín obývacej steny alebo okolo nástenných dekorácií. LED pásy sa dajú ovládať na diaľku, a preto ich pokojne nalepte aj na strop.

LED pásiky v kuchyni

Výkonnejšie LED pásy sú ako stvorené na osvetlenie pracovnej plochy na kuchynskej linke. Preto ich nalepte pod skrinky a varenie vám pôjde od ruky. LED pásy napojené na senzor skvele poslúžia vo vnútri zásuviek alebo skriniek. Večer po ich otvorení budete mať prehľad, čo sa v nich nachádza.

LED pásiky v kúpeľni

Do kúpeľne si budete musieť kúpiť pásiky s IP krytím, ktoré odolajú vlhkosti a krátkodobému ponoreniu do vody. V kúpeľni LED pásiky najlepšie vyniknú nalepené v ráme zrkadla alebo v okolí vane.

LED pásiky v spálni

V spálni vám odporúčame nalepiť pásiky do vnútra šatníka. Ráno nebudete partnera budiť rozsvietením lustra. Hodia sa tiež ako doplnkové svietenie umiestnené nad rám postele alebo pod posteľou.

LED pásiky v ostatných priestoroch

Z bezpečnostného hľadiska sú LED pásy skvelým pomocníkom na chodbách a schodiskách. Nalepte ich napríklad na schody či do obrysov stien. V týchto priestoroch napojte pásiky na pohybový senzor kvôli úspore energie.

 

 

 

 

 

Tiež sa ti môže páčiť