Dokonalý konferenčný stolík počas homeoffice

podľa spravca
0 komentár
sklenený konferenčný stolík Estilofina

Výber konferenčného stolíka pre vašu obývačku sa môže zdať ľahkou úlohou. Každý si to predstavuje tak, že vojde do obchodu s nábytkom alebo si prezrie obľúbený e-shop a nájde si ten, ktorý sa mu páči, objedná si ho a konferenčný stolík má doma! Také jednoduché to ale nie je. Za výberom toho správneho konferenčného stolíka je oveľa viac rozhodnutí, než by sa mohlo zdať. V Estilofine vieme, ako na to.

Vyberte správnu veľkosť

Pri výbere konferenčného stolíka upriamte vašu pozornosť na jeho výšku a šírku. V e-shope Estilofina nájdete konferenčné stolíky rôznej veľkosti. Nezabúdajte, že konferenčný stolík musí dobre vyzerať v miestnosti a preto musí svojou proporciou zodpovedať jej rozmerom. V e-shope Estilofina vám prinášame nielen variabilné rozmery, z ktorých si vyberie každý, ale aj také, ktoré majú napríklad dostatok úložného priestoru pre diaľkové ovládače či iné predmety. Ak ste na home office a stolík chcete využiť na prácu, vyberte si aj stoličku k písaciemu stolu, ktorá vám zaručí komfort počas práce doma.

Aký tvar konferenčného stolíka vám najviac vyhovuje?

Potom, čo ste zistili, akú výšku a šírku hľadáte, je čas zvoliť ideálny tvar konferenčného stolíka. V e-shope Estilofina máte na výber medzi štvorcovým, obdĺžnikovým, okrúhlym alebo oválnym konferenčným stolíkom. Výber je na vás, jeho tvar prispôsobte vašim preferenciám aj priestorovým možnostiam.

Dizajnový konferenčný stolík Estilofina

Dizajnový konferenčný stolík Estilofina

Výber aj podľa životného štýlu

Pri výbere správneho konferenčného stolíka pre vás alebo vašu rodinu by ste samozrejme mali brať do úvahy aj váš životný štýl. Potrebujete konferenčný stolík s veľkým úložným priestorom? Ak máte malé deti, možno by ste preferovali stolík, ktorý nemá ostré hrany a vaše deti sa tak budú cítiť v bezpečí. Napokon si vyberte aj podľa preferovaného materiálu. V e-shope Estilofina vám prinášame konferenčné stolíky z rôznych materiálov. Na výber máte kovové, plastové ale aj z masívu, no momentálnym trendom sú konferenčné stolíky s imitáciou mramoru či betónu.

Vyberte si konferenčný stolík či stoličku k písaciemu stolu podľa vašich predstáv v e-shope Estilofina.

 

Tiež sa ti môže páčiť