Dokonalý nábytok do každej kúpeľne!

podľa spravca
0 komentár

Kúpeľňový nábytok do veľkej miery ovplyvňuje a dolaďuje vzhľad kúpeľne. Decentnú kúpeľňu môžete docieliť výberom farebného nábytku, pričom kombináciou s bielymi doplnkami môžete docieliť elegantný a nadčasový vzhľad. Skúste sa zamerať na dokonalé ohraničenie rohov a hrán, čo väčšinou patrí medzi najslabšie miesta nábytku. Práve na týchto miestach je zvýšená vlhkosť, čo následne spôsobuje poškodenie nábytku.

Nábytok s nožičkami alebo bez nich?

Pýtate sa,  či radšej siahnuť po organizéri alebo poličkách? Skrinky, že sú zbytočnosť? Samozrejme, že nie! Len si spomeňte, koľkokrát sa prehrabete v šuplíku, aby ste našli presne to, čo hľadáte. A práve vďaka šikovným organizérom a svetlu budete mať všetko pekne usporiadané a zoradené, pričom výberom vhodného osvetlenia urýchlite hľadanie i ukladanie. Štandardom všetkých kvalitných šuplíkov býva automatické pomalé zatváranie. Tieto nábytkové výhody sú veľmi pohodlné a rýchlo si na ne zvyknete. Prečo si aspoň trošku neuľahčiť život vďaka moderným technológiám, ktoré nám dnešná doba ponúka? Zamerajte sa na kvalitu, keďže lacné napodobneniny vám vydržia veľmi krátko.

Aké farby skombinovať?

Kvalitný kúpeľňový nábytok ponúka riešenie s nožičkami, ale aj bez nožičiek. Každopádne je vždy nábytok uchytený do steny, pričom nožičky slúžia ako dizajnový prvok. To všetko už závisí od vašich požiadaviek, pričom varianta bez nožičiek je jednoduchšia z hľadiska upratovania. Všetok kúpeľňový nábytok môže ovplyvniť vaše rozhodnutie tiež kvôli jednotlivým detailom, vďaka čomu môžete vytvoriť dokonalú a útulnú kúpeľňu snov! Čo sa týka farieb, nebojte skombinovať výraznejšie odtiene ako je červená, kráľovská modrá či zelená s neutrálnymi odtieňmi béžovej, bielej či pokojne aj šedej.

Autorské právo: iriana88w / 123RF Reklamní fotografie

Tiež sa ti môže páčiť