Hľadáte výnimočné osvetlenie? Podhľadové svietidlá sú to pravé pre vás

podľa spravca
0 komentár
Podhľadové svietidlá

Podhľadové svietidlá sa v ničom nepodobajú na uniformné bodové osvetlenie, ktoré bolo možné vidieť v minulosti v nejednej domácnosti. V súčasnosti sú možnosti bodového osvetlenia oveľa širšie. Je ho možné inštalovať prakticky do každej miestnosti, a to vďaka jedinečnému dizajnu samotných svietidiel. Zabudnite na malé kruhové bodovky a zameňte vaše staré doplnkové osvetlenie za podhľadové svietidlá.

Ako vyzerajú podhľadové svietidlá

Podhľadové svietidlá patria medzi doplnkové osvetlenie, ktoré sa využíva na dotvorenie atmosféry alebo na osvetlenie konkrétnej časti miestnosti. Ide o osvetlenie, ktoré dokáže aj z nudného priestoru vyčarovať oázu pokoja a útulnosti. Tieto svietidlá skvele fungujú v spojení s LED žiarovkami. LED osvetlenie je ekologické a hlavne ekonomické, takže by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti. Ako si predstavujete dizajn podhľadových svietidiel? V minulosti išlo hlavne o malé strieborné kruhy vsadené do zníženého stropu alebo sadrokartónu. Týmto klasickým bodovým svietidlám už odzvonilo. Pohľadové svietidlá dokážete plne prispôsobiť k zvyšku zariadenia miestnosti. Na výber máte kruhový i štvorcový tvar. Rám svietidla môže byť rovný – plne zasadne do stropu alebo steny. Ak túžite, aby svietidlo vyniklo, je možné vsadiť na mierne vystúpený rám. Iste vás zaujímajú aj farby rámov podhľadových svietidiel. Pre klasikov sú určené odtiene striebornej a biela farba rámov. Pre punc luxusu vám odporúčame vsadiť na zlaté alebo chrómové rámy.

Kde je možné podhľadové svietidlá inštalovať

Podhľadové svietidlá sa hodia do každej miestnosti. Ich inštalácia nie je zložitá. Výhodou podhľadových svietidiel je to, že ak zvolíte nenápadnú farbu, tak nenarušíte vzhľad miestnosti. Najčastejšie sa s podhľadovými svietidlami stretnete v kúpeľni, kde ako doplnkové svietidlo jemne osvetlia vybrané časti priestoru. Podhľadové svietidlá skvele vyzerajú v kuchyni, v ktorej vyniknú zasadené do priestoru nad pracovnou doskou alebo nad kuchynským ostrovčekom. V obývacej izbe využijete podhľadové svietidlá ako dekoráciu. Hra svetiel a tieňov v tejto miestnosti vytvorí relaxačnú pohodu, ktorú po práci tak veľmi potrebujete. Kliknite na stránky e-shopu ledprodukt.sk a vyberte si z ich širokej ponuky podhľadových a iných svietidiel.

 

 

 

Tiež sa ti môže páčiť