Jednoduchšie a lepšie so smart domácnosťou

podľa spravca
0 komentár

Ak ste doposiaľ mali pocit, že vám niečo chýba a nie a nie prísť na to, že čo, možno na to čoskoro prídete. To, čo potrebujete, je pohodlie. Môže mať veľa podôb. Zamerajme sa teraz na váš domov. Čo by ste povedali na to, keby ste vedeli svoju domácnosť ovládať aj z práce?

Vysnívaný domov so smart technológiou

Jediná riadiaca jednotka to všetko zmení. Na nej je postavená inteligentná domácnosť, ktorá sa čoraz viac dostáva do povedomia ľudí. Jazdíme na super autách, vlastníme parádne domy, veľkolepé pozemky a sme majitelia niekoľkých telefónov, počítačov a iných elektronických senzácií. Domnievame sa, že sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života.

Komfort je in, a preto inteligentná domácnosť je darček, ktorý si zaslúžite

Chceme sa doma cítiť dobre, uvoľnene a posledné, čo potrebujeme, je rozčuľovanie. To si nechajme radšej na nenávidený pondelok v práci. Keď si plánujete urobiť radosť – spoľahnite sa na smart technológiu. Pomôže vám ochrániť svoj majetok, účty, ale takisto zabodujete u svojich priateľov a všetkých, ktorí k vám zavítajú. Stlačením jedného tlačidla vytvoríte nielen senzáciu, ale aj dokonalú atmosféru.

Všetko pod kontrolou, také jednoduché, také smart!

Vyberte si presne to, čo sa vám najviac zíde. Malé šikovné zariadenia sa iba namontujú a zapoja a sen sa zmení na realitu. Zatiahnite svoje rolety z pohodlia gauča alebo zatvorte okná, keď nastane nečakaná letná búrka. Nevadí, že nie ste práve doma. Jedno kliknutie na tablete alebo smartfóne a svoj domov ochránite aj na diaľku. Takisto viete zapnúť/vypnúť kúrenie a postarať sa tak o príjemné teplo ešte predtým, ako prekročíte prah svojho obydlia.

Viete si vytvoriť romantickú atmosféru a prichystať hudbu ideálnu na pestré chvíľky dňa.

Majte pod kontrolou spotrebu vody, plynu, elektrickej energie a už vás nič nezaskočí. Uvidíte, koľko dokážete týmto spôsobom ušetriť. Všetko si odsledujte a majte zaznamenané v archíve. Kedykoľvek vás bude zaujímať tá -ktorá spotreba, veľmi jednoducho sa dopátrate odpovedí.

Zabezpečte svoju rodinu pred nechcenými návštevami a uchráňte svoj majetok pred zlodejmi alebo rôznymi inými nepríjemnosťami, akými sú napríklad aj únik vody alebo požiar. S namontovanými kamerami a senzormi budete oveľa pokojnejší, nech ste kdekoľvek.

 

Tiež sa ti môže páčiť