Ste z Trnavy? Vieme, kam na vstavanú skriňu na mieru!

podľa spravca
0 komentár

Hromadíme a hromadíme, až jedného dňa nastane okamih, že sa nám do bežných skríň a iných úložných priestorov nič nezmestí… Je to aj váš prípad? Problém pomôžu vyriešiť vstavené skrine na mieru – priestranné a plné nápadov!

Vstavané skrine nekradnú veľa priestoru

Vstavaná skriňa nie je ako bežná skriňa, ktorú postavíte k stene a prach na ňu sadá z každej strany. Umiestniť ju viete prakticky všade, kde sa dá bez problémov nainštalovať, a teda i do rohov či priestorov s atypicky riešenými stenami. To je ich najväčšia výhoda – nie ste obmedzení veľkosťou ani tvarom priestoru, pretože vstavaná skriňa sa aj tak vždy vyrába na mieru. Keďže však ide o kus nábytku, ktorý sa montuje nastálo, je dobré si premyslieť, kde bude účelný dlhodobo a či bude pôsobiť moderne aj o pár rokov. O to sa postarajú najmä nadčasové farebné prevedenia, prípadne neutrálne farby posuvných dverí, ktoré nebudú udierať do očí ani v prípade, že si raz zmeníte podlahu či ostatný nábytok. Vstavané skrine na mieru môžu obsahovať aj praktické zrkadlo, nielen na vonkajšej strane dverí, no dokonca i vnútri v skrini. Ak sa teda v spálni nechcete oberať o energiu, nechajte si zrkadlo inštalovať priamo do útrob skrine. Nespochybniteľnou výhodou vstavaných skríň na mieru je i to, že i napriek tomu, že siahajú až po strop a veľa sa do nich zmestí, nezaberajú oveľa viac miesta ako bežná skriňa, a to vďaka posuvnému mechanizmu dverí.

Špecialista na výrobu vstavaných skríň v okolí Trnavy

Predajňa Lupacentrum v Špačinciach pri Trnave svojim zákazníkom umožňuje sa pri plánovaní skríň doslova vyhrať. Ak nemáte konkrétnu predstavu o vnútorných komponentoch skrine a ich usporiadaní, predajcovia zaiste prídu s vlastnými návrhmi, ktoré sa osvedčili rokmi. Každý predsa potrebuje v skrini police, zásuvky, závesné tyče, stačí len prispôsobiť ich optimálny pomer, prípadne k nim pridať aj niečo navyše – drôtené koše, periniaky, systém na zavesovanie kravát, nohavíc a pod. V stavanej skrini si čoraz častejšie nachádza miesto aj technika, ktorú chceme v čase nepoužívania skryť – ide najmä o televízor, domáce kino alebo herné zariadenia. Ak si necháte v predajni Lupacentrum pri Trnave navrhnúť vstavanú skriňu na mieru, konečne si v nej môže nájsť miesto aj žehliaca doska, vysávač alebo súprava riadov, ktorá sa doteraz nebezpečne povaľovala v komore na zemi. Sami najlepšie viete, čo všetko potrebujete do skrine ukryť, preto tomu nebude ťažké prispôsobiť jej vnútro.

 

 

Tiež sa ti môže páčiť