King je najpohodlnejší ekonomický matrac od Benab

podľa spravca
0 komentár
King je najpohodlnejší ekonomický matrac od Benab

Dobrý odpočinok a zotavenie je jednou z hlavných podmienok zdravého života. Spánok je najlepším pomocníkom pre dokonalý odpočinok, takže sa oplatí usporiadať miesto na spanie najlepším spôsobom a hlavnou položkou je samotný matrac.

Aj keď necítite bolesť chrbta a svalov, je lepšie zvoliť kvalitný tuhší model. Na takomto matraci sa telo nebude prehýbať kvôli nadmernej mäkkosti výrobku a nebude dávať pocit tlaku na chrbticu kvôli tuhosti. Ortopedické matrace sú zlatou strednou cestou, ktorá počas spánku približuje chrbát čo najviac k jeho prirodzenému stavu a udržiava ho v správnej polohe. K tomu pomôže ortopedický matrac Benab King

Ide o pohodlný ortopedický “sendvičový matrac” vyrobený z kvalitnej studenej peny a s elastickým jadrom. Jeho hlavnou výhodou je udržanie správnej polohy tela, odľahčenie chrbtice a svalov od únavy. Tento efekt je užitočný v každom veku a aj keď už máte malé zakrivenia chrbtice, so správnym matracom sa tento problém nevyvinie. Výberom takéhoto produktu na spánok pre seba aj pre vaše dieťa bude celá rodina pokojne spať a bude mať plný odpočinok!

King je najpohodlnejší ekonomický matrac od Benab

Z čoho je matrac vyrobený?

Matrace Benab King sú vyrobené z kombinácie kvalitnej HR peny (40 kg/m3) pre elesticitu a má prirodzené odvetrávanie, ako aj jadra vystuženého “PUR” penou so zvýšenou pružnosťou, ktorá zabraňuje poškodeniu a deformácii matraca a zvyšuje jeho trvanlivosť. Benab King má aj prírodnú kokosovú vrstvu (1300 g/m2). Kokosové vlákno poskytuje optimálnu tuhosť.

Výrobok má kvalitný a na dotyk príjemný snímateľný poťah, ktorý podporuje regeneráciu pokožky. Jeho zloženie obsahuje častice striebra, ktoré sú hypoalergénne, zabraňujú vzniku prachu a roztočov a rýchlo absorbujú prebytočnú vlhkosť, čo je vhodné pre ľudí s nadmerným potením. Taktiež má tento matrac protiplesňové a antistatické vlastnosti, je odolný voči vzniku plesní, čo zaručuje absolútnu hygienu.

Matrac Benab perfektne drží tvar, po rokoch používania si zachováva svoje rozmery a pružnosť a unesie 130 kg. Kvalitu matraca potvrdzuje certifikát normy Oeko-Tex.

Vynikajúcu kvalitu produktov už desaťročia potvrdzujú bežní používatelia, ktorí si po rokoch s radosťou vyberajú toho istého výrobcu!

Tiež sa ti môže páčiť