Strom života je účinný amulet

podľa spravca
0 komentár
Strom života je účinný amulet

Cez objektív vekov a tisícročí histórie strom života vždy predstavoval stvorenie sveta, kombináciu večného a éterického. Je to rozľahlý strom so silným kmeňom, hlbokými koreňmi a bujnou korunou obklopenou kruhom, ktorý je základom a základom všetkého živého, mostom medzi svetmi. Dnes je to štýlová dekorácia na stenu, ktorá dokáže zmeniť každý interiér k lepšiemu!

Hlavnou vlastnosťou Stromu života je schopnosť reprodukovať sa, keď každý časový úsek zodpovedá sledu generácií. Koniec koncov, každý život prechádza štyrmi štádiami: Zrodenie, Rast, Degradácia a Smrť.

Samotný strom sa skladá z dvoch absolútne rovnakých, zrkadlových častí, čo znamená, že celý náš svet je rozdelený na protiklady. Väčšinou je vyobrazený v podobe platanu či dubu, využitie nájdete aj pri vŕbe, breze, jabloni či hruške. Tento posvätný symbol našiel svoje miesto aj v náboženstve – v biblickej knihe Genezis strom života zasadený Bohom prináša ovocie, ktoré dáva večný život.

Po hľadaní informácií o rôznych zdrojoch, štúdiu významu tohto symbolu v krajinách minulosti a súčasnosti má Strom života mnoho významov. Toto je strom sveta, strom raja, strom dobra a zla. Vyberte si význam, ktorému najviac veríte – to je univerzálnosť takejto dekorácie na stenu.

V 21. storočí nesie Strom života len pozitívnu interpretáciu, a tak ho možno čoraz častejšie vidieť v domácnostiach či kanceláriách. Takéto panely zdobia steny a sú súčasťou interiéru. Stromom života v modernej interpretácii je harmónia, pohoda, pohoda a láska. Takéto rodinné kúzlo dodá domovu silu a udrží útulnosť.

Dnes na pultoch obchodov môžete vidieť “Strom život na stenu” vyrobený z rôznych materiálov, akejkoľvek farby, veľkosti a tvaru. Tento strom si môžete vybrať nielen kovový alebo drevený, ale môžete si vybrať aj štýl prevedenia, ktorý má tiež širokú škálu významov.

Majestátny a krásny strom s mohutným kmeňom znamená život, strom v podobe ženy so zdvihnutými rukami, nad ktorým krúži množstvo vtákov – je symbolom pohody a pohody. Strom je tiež zobrazený vo forme tenkej tyčinky s dvoma vetvami smerujúcimi nahor, čo má tiež osobitný význam a je to ľudský amulet. Takýto panel ozdobí dom a ochráni všetkých členov domácnosti.

Od nepamäti ľudia verili v niečo mystické a nadpozemské. Niečo, čo ju ochráni a ochráni. To všetko zostalo v našej dobe. Amulet “Strom života” symbolizuje večný život a existenciu, neustály rast a zlepšovanie, možnosť posunúť sa na inú, vyššiu úroveň vo vývoji. Majiteľ talizmanu určite získa podporu bohov a svojich predkov, získa múdrosť a ochranu pred negatívnymi vplyvmi.

Takéto kúzlo sa často nachádza na vyšívaných uterákoch ako ozdoba na kreslenie a vyrezávanie. Nezáleží na tom, akú formu si pre seba vyberiete – stále bude chrániť a pôsobiť ako talizman alebo amulet!

Tiež sa ti môže páčiť