Svadobné stoličky Chiavari – ideálne na svadbu

podľa spravca
0 komentár
Svadobné stoličky Chiavari

Svadba je mimoriadne dôležitá udalosť, ktorá nepochybne zostane v pamäti všetkých účastníkov navždy. Je potrebné postarať sa o mnoho aspektov a detailov, aby všetko v tento výnimočný deň prebehlo v poriadku.

Na čo nezabudnúť počas svadobných príprav?

Prípravy sa začínajú mnoho mesiacov pred plánovaným dátumom svadby. Vyberajú sa menu, pozvánky, prstene, merajú sa šaty, rozhoduje sa o tom, aké kvety budú ideálne, a samozrejme sa vyberá miesto konania. Pokiaľ ide o svadobnú sálu, je to mimoriadne dôležitá (ak nie najdôležitejšia) časť celej udalosti. Práve tu strávia hostia väčšinu svojho času a budú sa zabávať až do rána, ale aj jesť a relaxovať. To nás privádza k jadru článku, k stoličkám. Ideálne na svadbu sú bezpochyby stoličky Chiavari. Tieto stoličky sú trvalým trendom pri zariaďovaní svadobných sál. Vkusné, elegantné a štýlové, uspokoja aj tých najnáročnejších.

Svadobné stoličky Chiavari – prečo sú ideálne na svadby?

V prvom rade sú stoličky Chiavari veľmi elegantné a ich dizajn bol ocenený už pred mnohými rokmi. V Amerike sa stali hitom už v 70. rokoch a na svoju svadbu si ich vybrali okrem iných aj manželia Kennedyovci. V Bielom dome sú dodnes neodmysliteľnou súčasťou všetkých recepcií a prejavov, na ktorých sa zúčastňuje publikum. Všetci hostia vždy sedia na stoličkách Chiavari. Sú k dispozícii v širokej škále farieb, takže ich budete môcť bez najmenších problémov zladiť s akýmkoľvek štýlom svadby.

Či už ide o modernú, romantickú, rustikálnu alebo tradičnú svadbu, stoličky Chiavari budú hitom. Ich forma umožňuje vybrať si sedadlá v rôznych farebných prevedeniach a previazať ich vhodnou stuhou (ak si želáte takúto dekoráciu). V akejkoľvek verzii budú vyzerať fenomenálne a dodajú svadobnej sále alebo záhrade mimoriadny charakter, podľa toho, ktorú možnosť si nevesta a ženích vyberú. Samozrejme, stoličky Chiavari budú krásne vyzerať aj vonku alebo v svadobnom stane s podlhovastými aj okrúhlymi stolmi. Ďalšou výhodou pri výbere stoličiek

Chiavari je ich funkčnosť pri preprave. Ich konštrukcia umožňuje stohovanie stoličiek, a preto sa dajú ľahko naskladať do auta a bez problémov prepravovať. Okrem toho sa po skončení večierka veľmi ľahko rozkladajú a skladajú.

Ak plánujete svadobnú oslavu, určite by ste mali zvážiť tento model stoličiek. Sú nielen pohodlné, ale aj veľmi funkčné a vyzerajú mimoriadne krásne. Vďaka nim získa každá oslava elegantný charakter. Pravdepodobne sa stanú stredobodom vašej výzdoby, pretože vaši hostia z nich určite nebudú môcť spustiť oči. Zabezpečte si dokonalú svadbu ešte dnes a vyberte si svadobné stoličky Chiavari.

Tiež sa ti môže páčiť