Kuchynské valentínske dekorácie

podľa spravca
0 komentár

Sviatok zamilovaných sa blíži, a preto by stálo za to, s predstihom popremýšľať o romantických, podnetných inšpiráciách, ktoré sa šíria na sociálnych sieťach a internete už od konca januára. Je to aj príležitosť, ako rýchlo a pohodlne zmeniť vzhľad interiéru.

Kuchyňa – práve tu vzniká láska

Kuchyňa predstavuje osobitné miesto v každom domove. Práve tu vzniká láska k lahodnému a zdravému jedlu. Jedným z najdôležitejších každodenných rituálov je príprava jedál. Kuchynské valentínske dekorácie sú niečím, čo vám má pripomenúť, že jedlo pripravené s citom, chutí najlepšie, a to nielen počas sviatkov.

Valentín nie je len pre tínedžerov

Sviatok zamilovaných je súčasťou našej kultúry a tradície už veľa rokov. Využite teda príležitosť na rýchlu a jednoduchú premenu interiéru. Najobľúbenejšími valentínskymi motívmi sú srdce, ruža, všadeprítomná červená a zlatá farba. Ak hľadáte niečo viac, vyberte si niečo, čo nebude impozantné, ale súčasne zachová atmosféru.

Tvrdené sklo s potlačou

V obchode Tulup je jednou z najobľúbenejších nástenných dekorácií do kuchyne tvrdené sklo s ľubovoľnou grafikou podľa vlastného výberu. Oproti dlaždiciam má tú výhodu, že je odolné proti poškriabaniu, mechanickému poškodeniu a vysokým teplotám. Môžeme ho bez problémov umiestniť za varnú dosku. Kuchynské sklo nevyžaduje úpravu stien alebo škár a jeho montáž je rýchla a pohodlná. V porovnaní s kachličkami na stene sú prípadné škrabance a praskliny extrémne zriedkavé.

V hlavnej úlohe predstavivosť

Srdiečkový dizajn je očarujúci, ale v tento deň vládne vo všetkých výkladných skriniach obchodov a v mnohých domoch. Nič nám nebráni v tom, aby sme kreatívne použili vzory v tvare srdca svojím vlastným spôsobom. Potlač na kuchynskom skle je odolná, nestiera sa a nešpiní sa. Obchod ponúka širokú škálu vzorov a farieb, čo umožňuje takmer neobmedzený výber motívov. K valentínskej atmosfére sa budú hodiť tie v tvare srdca, ale aj kvetinové alebo tie so zmyselnou kompozíciou. Ponuka tiež umožňuje vytvoriť potlač v rovnakej kvalite na základe ľubovoľnej grafiky alebo fotografie: https://tulup.sk/sklenene-panely-do-kuchyne/kuchynske-panely-125×50

Tiež sa ti môže páčiť