LED pásiky nielen do interiéru

podľa spravca
0 komentár
LED pásiky nielen do interiéru

Uvažujete o možnosti inštalácie LED svietidiel vo vašej domácnosti? Okrem LED žiarovky alebo LED panelov môžete využiť tiež LED pásiky. Nemusíte sa obávať, že by sa vaša domácnosť zmenila na cirkus alebo nočný podnik. Pásiky pôsobia veľmi vkusne a pri vhodne zvolenom umiestnení budete milo prekvapení zo zmeny vyžarovania miestnosti.

Dnes kúpiť, zajtra nainštalovať a pozajtra sa zamilovať

LED pásiky do izby alebo do exteriéru sa dajú zakúpiť vo farebných prevedeniach. Vďaka technológii RGB a miešania troch základných farieb sa nemusíte vo výbere obmedzovať. Pásiky sú v ponuke v rôznej dĺžke, ktorú si následne dokážete prispôsobiť vašim požiadavkám jednoduchým prestrihnutím pásika vo vyznačenom mieste. Dnes si LED pásiky kúpite, zajtra nainštalujete a pozajtra sa do nich zamilujete. Neklameme. Inštalácia pásikov je vďaka samolepiacej vrstve veľmi jednoduchá. Pre dlhšiu životnosť odporúčame pásiky nalepiť do priskrutkovanej hliníkovej lišty. Ak si k pásiku zaobstaráte diaľkové ovládanie, budete môcť meniť intenzitu svetla a farbu podľa vašej nálady. LED pásiky i kompletné sady nájdete na stránkach e-shopu ledprodukt, ktorý patrí medzi špičky v oblasti LED osvetlenia a LED doplnkov.

Využitie v interiéri aj exteriéri

LED pásiky sa vyrábajú s rôznym krytím resp. ochranou, a preto sa dajú využiť na osvetlenie vonkajších priestorov. V paneláku je to terasa alebo balkón. V rodinnom dome so záhradkou nimi môžete oblepiť takmer každý kút. Mnohí ľudia ich využívajú na osvetlenie prístupových chodníkov, bazéna alebo pergoly nad terasou. LED pásiky môžete položiť aj do kvetináčov alebo ich zavesiť na strom. LED osvetlenie vyzerá jedinečne naozaj všade. Prejdime do vnútorných priestorov. V kuchyni si pásiky našli svoje miesto pri osvetlení pracovnej dosky kuchynskej linky, na kuchynskom ostrovčeku alebo na úchytkách skriniek. Dobrou myšlienkou je umiestnenie LED pásikov do zásuviek, kde vám pomôžu rýchlejšie nájsť hľadané drobnosti. V obývačke sa môžete naozaj vyšantiť. LED pásiky nalepte do rohov stien, do obrazov, pod konferenčný stolík alebo do poličiek obývacej steny. Naozaj intímnu atmosféru vytvoria LED pásiky v spálni pod posteľou alebo nalepené v čele postele. Ak máte poschodový dom, nezabudnite ani na schodisko. V noci nebudete musieť zapínať hlavné svetlo, keď pásikom dáte šancu osvetliť jednotlivé schody. Aj kúpeľňa si zaslúži vašu pozornosť. Inštalujte LED pásiky do obvodu zrkadla alebo okolo vane. Takto by sme mohli pokračovať donekonečna, pretože LED pásiky majú nekonečné využitie.

 

 

Tiež sa ti môže páčiť