Prečo skúsiť sedačku “na mieru”

podľa spravca
0 komentár
Prečo skúsiť sedačku “na mieru”

Váš interiér je odrazom vášho osobného a životného štýlu. Je to spôsob, ako sa odlíšiť od ostatných a prejaviť navonok svoju jedinečnosť. Práve preto ľudia často venujú množstvo času, úsilia a peňazí do vytvorenia dokonalého dizajnového interiéru, ktorý vyhovuje ich potrebám. Zvlášť pokiaľ sa jedná o obývaciu izbu, kde trávime najviac nášho voľného času, a je tak pre nás synonymom odpočinku, či príjemného posedenia s priateľmi alebo s rodinou.

Aj keď je určite veľa prvkov, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v estetike vášho osobného priestoru, žiadny prvok nemôže hrať väčšiu rolu pri určovaní celkového vzhľadu a dojmu z interiéru vašej obývacej izby, ako modulárna sedačka vyrobená na mieru.

Unikátnosť

Každá na mieru vyrobená sedačka je unikát s jedinečným vzhľadom. Môžete byť priamo zapojení do procesu návrhu, použitých materiálov a zloženia. Aj tak obyčajný kus nábytku ako je sedačka, tak môže pozdvihnúť váš interiérový dizajn na úplne novú úroveň, a poskytnúť vám pocit hrdosti pri každom komplimente od vašej návštevy.

Ladí s vašim interiérom

Poznáte ten pocit, keď máte perfektne zariadenú vašu obývaciu izbu a už mesiace hľadáte vhodnú sedačku, ktorá bude ladiť so zvyškom interiéru? Kúpa modulárneho nábytku na mieru poskytuje výhodu výberu a výroby každého kusu tak, aby sa dokonale hodil k vášmu existujúcemu dekoru.

U vašej novej sedačky si môžete zvoliť veľkosť, štýl, farbu, látku a textúru podľa svojich vlastných preferencií. Nemusíte robiť kompromisy v otázke dokonalého kúsku a farby, či materiálu – jednoducho si všetko skombinujete presne tak, ako potrebujete. Navyše, ak máte obmedzený alebo nepravidelný priestor, sedačka na mieru vám môže pomôcť tento priestor lepšie vyplniť a presne zapadnúť na vopred určené miesto, čo s klasickou sedačkou nedocielite.

Reprezentuje váš vkus

Majstrovsky zruční pracovníci s použitím moderného technologického vybavenia vyrobia sedačku presne podľa vášho zadania s možnosťou výberu z vyše 10 dostupných materiálov, kovania a vnútorného vybavenia. Navyše v našich Sanas predajniach máte k dispozícii aj interiérového dizajnéra a odborného poradcu, ktorí vám spoločne radi pomôžu s výberom a s prenesením vašej predstavy do reality.

Neporovnateľne vyššia kvalita

Sedačka na mieru je kvalitnejšia ako tá, ktorú vyberiete z podlahy showroomu. Väčšina obchodov s nábytkom je preplnená hromadne vyrábaným nábytkom z nekvalitných materiálov. Všetky sedačky SANAS sú vyrobené iba z kvalitných certifikovaných materiálov od slovenských a renomovaných európskych dodávateľov látok. Na výber je k dispozícii viac ako 200 látok v troch kategóriách, a samozrejme nechýba ani pravá koža. Pohodlné sedenie sme dosiahli kombináciou vlnitých pružín, studenej peny a PUR peny s vysokou hustotou, ktorá zabezpečuje odolnosť proti preležaniu a dlhú životnosť. Nad kvalitou použitých materiálov máte úplnú kontrolu, pretože ich sami vyberáte.

Či už doma alebo vo vašom podnikaní, zariadenie interiéru, ktoré si vyberiete, hovorí veľa o osobe, ktorou ste. Z tohto dôvodu je dôležité aby ste si svoj priestor prispôsobili, a to najlepšie docielite kúpou nábytku na mieru.

Tiež sa ti môže páčiť