Pripravte sa na leto vhodnými reklamnými predmetmi

podľa spravca
0 komentár
Priapvte sa na leto vhodnými reklamnými predmetmi

S blížiacim sa letným obdobím sa spoločnosti snažia nájsť najlepšie sezónne reklamné predmety, ktoré na ich zákazníkov urobia dobrý dojem. Je dôležité zvoliť produkty, ktoré sú vhodné do horúceho počasia, a zároveň slúžia zmysluplne.

Tu je zoznam 5 obľúbených letných promo produktov:

  1. Termotaška

Termotašky umožňujú zamestnancom, zákazníkom alebo potenciálnym zákazníkom deň plný osviežujúcej zábavy na slnku. Napríklad táto chladiaca taška na zips s nastaviteľným popruhom cez rameno má zips aj na prednom vrecku a PEVA podšívku.

  1. Plážová nafukovacia lopta s potlačou

Plážové lopty sú dobrý spôsob, ako spojiť propagáciu Vašej spoločnosti so zábavou počas letných mesiacov. Tieto veľké plážové nafukovacie lopty majú rozmer asi 40 cm.

  1. Športová fľaša

Udržujte letné nápoje studené a čerstvé! Antibakteriálna športová fľaša s popruhom na viečku je populárny reklamný predmet, ktorý je vynikajúci pre firemen športové podujatia a pikniky.

  1. Personalizované žabky

Vždy počas horúceho počasia hľadáme ľahkú otvorenú obuv. Tieto plážové žabky či šľapky sú jedny z našich najobľúbenejších, pretože je to reklamný predmet, ktorý môžu Vaši zamestnanci skvele využiť.

  1. Slnečné okuliare s potlačou

Tieto slnečné okuliare z bambusu eko sú jedným z našich najobľúbenejších letných reklamných predmetov, pretože sú ekologické, vyrobené z plastu s bambusovými vláknami a bambusovými nožičkami. Každý pre ne nájde použitie – či už je to tráviť letné dni vonku, alebo si zajazdiť počas slnečného popoludnia. Sú skvelé pre outdoorové podujatia!

Všetci veríme, že leto už bude plné akcií a aktivít, ktoré sú výbornými príležitosťami na propagáciu vášho biznisu alebo značky. Ak hľadáte viac nápadov na letné promo produkty, prišli ste na správne miesto! Pozrite si REKLAMNÉ PREDMETY NA LETO.

 

Tiež sa ti môže páčiť