Zdravé prostredie pre život? Stavte na značku RENSON!

podľa spravca
0 komentár
Zdravé prostredie pre život? Stavte na značku RENSON!

Belgický rodinný podnik už viac ako sto rokov prináša riešenia pre vašu domácnosť. Neustále zlepšovanie kvality života vníma značka Renson ako svoje poslanie.

Slogan je jednoznačný – „Vytvárame zdravé miesta!“ Spoločnosti sa víziu firmy darí napĺňať a roky stojí za mnohými projektmi, kde je komfortné, zdravé bývanie a pracovné prostredie so sofistikovanou ventiláciou, tienením a vonkajšími riešeniami na prvom mieste. Komplexné udržateľné koncepcie – presne to je to, čo sa spoločnosť snaží docieliť v rodinných domoch, bytoch, kanceláriách a zdravotníckych zariadeniach.

Benefity Renson? Komfort, úspora energií, nízka hlučnosť a estetika spolu tvoria jeden celok. Aj preto sa firme darí zastávať popredné priečky na poli s inteligentnými ventilátormi, rekuperačnými jednotkami a inými chytrými produktmi.

Renson – už sto rokov líder

Zdravé prostredie pre život? Stavte na značku RENSON!Viac ako sto rokov značka Renson pôsobí v oblasti inovatívneho zlepšovania života – vytvára svojimi produktmi zdravé pracovné a domáce prostredie. Spoločnosť sa považuje za priekopníka v oblasti navrhovania účinných udržateľných systémov pre domácnosť, zdravotníctvo i pracovné prostredie.

Značka Renson začala svoje pôsobenie v roku 1909 ako výlučne výrobná spoločnosť, postupne sa však začala zameriavať na vlastný výskum a inovácie. Výsledok? Od roku 2018 je značka Renson považovaná za medzinárodne uznávanú a rýchlo sa rozvíjajúcu výkonnú spoločnosť, ktorá je vždy o krok vpred pred konkurenciou. Renomovaná značka ostáva verná svojim „koreňom“ a preto je jej sídlo stále v „rodnom“ Belgicku. Tento fakt však nijako neovplyvňuje medzinárodné dodávanie produktov na mimoriadne flexibilnej a rýchlej úrovni.

Pokrokové riešenia – to je Renson

Ste na prvom mieste svojho života. Jeho kvalita sa odvíja od toho, v akom prostredí žijete. Doprajte si to najlepšie. Rekuperácie, ventilačné systémy a iné chytré riešenia – presne to je synonymom spoločnosti Renson, ktorá vytvára systémy spájajúce zdravie a maximálny komfort.

 

Tiež sa ti môže páčiť