Vírivky : Osvieženie a relaxácia v jednom

podľa spravca
0 komentár

Vírivé vane čoraz viac nachádzajú svoje miesto v slovenských domácnostiach. Počas horúcich dní nahrádzajú bazény a prinášajú osvieženie, v zime poskytujú potrebné prehriatie a relaxáciu. Aktuálne ponúkané vírivky sú dostupné pre široké pole záujemcov. Dajú sa totiž umiestniť aj na menšiu záhradu či terasu, bez veľkého stavebného zásahu.

Dostupnosť v prvom rade

Lámete si hlavu nad tým, ako dostať vírivku na malú záhradu a ideálne bez stavebných úprav ? Odpoveďou pri boji s nedostatkom miesta je nafukovacia mobilná vírivka. Pozostáva z odolných materiálov a vzduchových komôr, ktoré zaisťujú dokonalú stabilitu. Perličkový kúpeľ zabezpečuje stovka trysiek umiestnených po obvode vírivky.

Nafukovacia vírivka ponúka rovnaké relaxačné účinky ako vírivka pevná, ale za omnoho prijateľnejšiu cenu. Ak máte menší rozpočet na obstaranie vírivého bazéna, mobilná vírivka je tou pravou voľbou. Nižšie sú aj prevádzkové náklady. Najlacnejšia vírivka sa dá zabezpečiť už od 509 €.

Jednoduchá manipulácia a mobilita

Výhodou mobilnej vírivky je ľahká inštalácia. Stačí ju rozprestrieť na rovný podklad a pripojiť k zdroju energie. Vírivka sa sama nafúkne a následne už môžete napúšťať vodu. Vo chvíli, keď sa vírivka nepoužíva, nie je nič jednoduchšie ako ju vypustiť, vyfúknuť, vysušiť a uložiť.

Mobilnú nafukovaciu vírivku môžeme tiež kedykoľvek a kamkoľvek premiestniť. V lete je možné ju používať napríklad na chalupe, či vziať na predĺžený víkend k známym. V chladnejšom počasí si vírivku užijeme najlepšie doma, alebo v zimnej záhrade.

Kde vyberať

Kvalitné mobilné vírivky, profesionálny prístup pri predaji a priaznivé ceny poskytuje Marimex, obchod s dvadsaťročnou tradíciou na slovenskom trhu. Spoločnosť charakterizuje neustály vývoj pre maximálny komfort zákazníkov. Pravidelne zdokonaľované technológie prinášajú aj pre tohtoročnú sezónu niečo navyše.

Aktuálnu ponuku si môžete prehliadnuť na www.marimex.sk, osobnej v kamennej predajni v Bratislave alebo u obchodných partnerov spoločnosti.

 

Tiež sa ti môže páčiť