Výpredaj nábytku: Spôsob, ako získať novú kuchyňu za skvelú cenu

podľa spravca
0 komentár
Výpredaj nábytku: Spôsob, ako získať novú kuchyňu za skvelú cenu

Rekonštrukcia starej alebo zariaďovanie novej kuchyne si vyžaduje premyslené plánovanie. Keď máte pred sebou návrh kuchyne, ktorá spĺňa vaše funkčné aj dizajnové požiadavky, hľadáte v obchodoch s nábytkom najvýhodnejšiu ponuku. Výpredaj nábytku je výborná možnosť, ako získať novú kuchyňu za výbornú cenu. Čítajte ďalej a zistite, ako plánovať a nakupovať tak, aby ste ušetrili.

Ako ušetriť pri zariaďovaní kuchyne

Kuchynská linka, jedálenský stôl, stoličky, regál alebo police. To je len základný zoznam nábytku, ktorý sa bežne nachádza v kuchyni. Ak k nábytku pridáte rekonštrukciu rozvodov, nové podlahy, spotrebiče či svietidlá, konečná cena novej kuchyne bude niekoľko tisíc eur. Dobrou správou je, že existuje spôsob, ako naozaj ušetriť.

3 kroky, ako postupovať pri zariaďovaní kuchyne

  1. Zapisujte – odpovedzte si na otázky, ako najčastejšie trávite čas v kuchyni, či pravidelne varíte alebo pečiete, aké spotrebiče denne využívate, koľko miesta potrebujete na pracovnej doske. Zapíšte si aj, čo by ste v novej kuchyni chceli mať a čomu sa určite chcete vyhnúť.
  2. Plánujte – teraz keď viete, ako priestor kuchyne počas dňa využívate a po čom túžite, začnite plánovať. Zohľadnite praktickosť aj dizajn. Plánovanie a nákupný zoznam vám umožnia lepšie sa zorientovať v ponuke obchodu s nábytkom. Ak viete, čo potrebujete, nakúpite efektívnejšie.

O pomoc s plánovaním môžete požiadať aj profesionálov, ktorí majú za sebou stovky realizácií kuchynských liniek na mieru. V predajniach slovenského výrobcu nábytku Sanas pre vás pripravia návrh kuchyne aj 3D vizualizáciu zdarma.

  1. Nakupujte za výhodnejšie ceny – šetriť na kvalite sa neopláca, niekoľkokrát ročne však môžete kúpiť prémiové kuchynské linky a nábytok vo výpredaji. Ak si vyberiete nábytok a doplnky za zvýhodnené ceny, zostane vám viac peňazí napríklad na nákup nových spotrebičov. Výpredaj nábytku je spôsob, ako pri zariaďovaní kuchyne reálne ušetriť.

Výpredaj nábytku: Spôsob, ako získať novú kuchyňu za skvelú cenu

Ak sa teraz rozhodnete pre nákup kuchyne od Sanasu, máte možnosť získať okrem lepšej ceny aj 5 ročnú záruku, dopravu a montáž zdarma. Všetky kuchynské linky a nábytok sú navyše vyrobené na Slovensku.

Oplatí sa využiť výpredaj nábytku?

Možno máte obavy, či nie je nábytok ponúkaný vo výpredaji poškodený. Nízka cena neznamená automaticky nižšiu kvalitu tovaru. Výrobcovia a distribútori nábytku ponúkajú tovar za akciové ceny z rôznych dôvodov. Navštívte obchod s nábytkom a informujte sa priamo u predajcu o možnosti nákupu za akciové ceny, o dostupnosti a kvalite tovaru.

Výpredaj nábytku: Spôsob, ako získať novú kuchyňu za skvelú cenu

Povedzte áno modernej kuchyni zo Sanasu – kliknite na www.sanas.sk a pozrite si aktuálnu výpredajovú ponuku slovenského obchodu s nábytkom, ktorý plní sny zákazníkov už od roku 1955.

Tiež sa ti môže páčiť